Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami tippje?

Figyelt kérdés

Van egy fiu..19éves és 17 vagyok... na az a lényeg hogy találkozgattunk 3-4x hogy megismerjük egymást jobban megismerjük egyszer csak neki lett egy barátnője 1hétig kb .. utána szakított azzal a lánnyal.. beszélgetünk megint meg minden..ő asszondja megszeretne még jobban ismerni engem .. de én most meddig várjak rá? .mert már 5hónapja ismerem..meddig ismerkedünk mármint meddig akar engem megismerni..de semmi csok vagy valami nem volt ebbe az 5hónapba :/ nincs valami ötletek ? nem merem neki irni azt h járunk.. mert és ha vissza utasít vagy azt mondja hogy még meg akar ismerni jobban? van tippetek? kérlek segítsetek :(

Előre is nagyon szépen köszönöm :):)


2010. máj. 9. 19:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az értelmetlen fogalmazásért :S
2010. máj. 9. 19:16
 2/12 A kérdező kommentje:
meg a hibákért :/
2010. máj. 9. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vmi bűzlik.Közben volt egy csaja?Vagy lehet, hogy csak nem tudja, hogy mit akar.Ha már annyit beszélgettek, mondd azt neki, hogy szeretnél tanácsot kérni pasiügyben bla-bla és nézd meg, hogy milyen arcot vág a dologhoz.
2010. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már probáltam..és féltékeny lett..:/ épp ez az nem tudom hogy mire várhat..és hogy hogy célozzak felé hogy lépjen valamit..:/ vagy én hogy lépjek?:/
2010. máj. 9. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a fiút, mert ha komolyan érdekelnéd akkor veled jött volna össze nem mással. Ha ennyi idő nem volt elég neki arra hogy megimserjen akkor több se lesz elég. Ennek az lezs a vége ha össze is jöttök akkor előbb-utóbb talál mást. Szerintem keress mást akinek te vagy a fontos:)
2010. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen én is gndoltam erre..de nem tudom ő is érdeklődik irántam meg nekem nagyon bejött..meg mondta nekem is hogy nagy butaság volt össze jönni azzal a lánnyal..:/ ezért szeretném ha segítenétek hogy hogy tegyek egy lépést felé? vagy h ingereljem h lépjen már valamit:/
2010. máj. 9. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:

19:21-es vagyok.

Ha ilyeneket mondott akkor lehet hogy komolyabban érdekled. Nem lehet hogy egy félősebb fiú aki fél megtenni az első lépést? Szerintem célozgass rá hogy összejöhetnétek, például mond neki hogy myilen régóta szeretnél pasit meg ilyenek...

2010. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki..valami olyasmit szeretnék amivel rögtön észbe kap/
2010. máj. 9. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle hogy tetszel e neki és hogy mit szeretne tőled. Erre tuti válaszol. Lehet hogy kicsit gáz ezt így emgkérdezni de így legalább kiderül.
2010. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen..és ha asszondja tetszek de megakar még jobban ismerni?:SSSSS:/:/
2010. máj. 9. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!