Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti hogyna mondtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti hogyna mondtátok el a szülőknek, barátoknak? És mennyi idő után?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, soha nem volt még ilyen velem,(eddig mindig csak pasijaim voltak) de megismerkedtem egy lánnyal,aki nagy hatással van rám és szeretne tőlem többet is én is tőle, de félek a világtól.Félek belemmenni egy ilyen kapcsolatba mert félek az emberektől.Inkább leszbikus vagy biszex lányok válaszoljanak,mit tanácsoltok?Ti hogyna mondtátok el a szülőknek,barátoknak?És mennyi idő után?
2010. máj. 9. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
uhh hát én nemvagyok se leszbikus se bi, de megértem hogy félsz ebben a világban, mert mindenki televan előítéletekkel. és tudom hogy könnyebb ezt mondani mint megtenni, de ha tényleg jól érzed magad, akkor vállald fel, és jobb előbb túlesni rajta, mert amíg nem teszed meg, azon fogsz szorongani, hogy basszu mit fognak szólni. ha meg elmondod akkormár, nyugodtabban gondolhatsz arra, hogy ezazz a nehezén már túl vagyok. elhiszem, hogy nehéz. és ha akárki nem fogadja ezt el, ne törődj velük, mert nem az ő életük. a tiedről van szó, nem máséról.
2010. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a környezeteden múlik. pl... a szülők az SZDSZ-re szavaztak, vagy sem...stb
2010. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak benned van a kíváncsiság.. ez még nem biztos hogy leszbikusság vagy bi-ség..

ha csak a lány-lánnyal való szexre vagy kíváncsi akkor próbáld ki.. de ha többet szeretnél a csajtól! (amit utólag 100% h nem gondolsz meg, és már többször átgondoltad) akkor szakíts a barátoddal, majd állj a szüleid elé, vagy célozgass ..HAZUDNI NEM ÉRDEMES! előbb utóbb kiderül!!!

a szüleid szeretnek, előbb utóbb el fogják fogadni ezt a helyzetet.. azt hogy "ismeretlenek" vagy a világ.. mit gondol rólad, az meg már ne érdekeljen ;)

2010. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Legyél őszinte, kezdeményezz belsőséges beszélgetést anyukáddal vagy apukáddal, akivel közelebb álltok egymáshoz és bökd ki. Bár szerintem előbb próbáld ki, amit szeretnél, gondold át, hogy mit is érzel és aztán mondd el. Én nagyon szeretek lányokkal csókolózni, ölelkezni, simogatni egymást, de valahogy ennél komolyabbat nem akarnék tőlük, nem tartom magam biszexnek. Bár még ki tudja. :) 18L
2010. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, nagyon gondold át, mit teszel. Mert ha elmondod, és nem értik meg...hát akkor gáz van. Én is meleg vagyok, de sosem fogom elmondani a szüleimnek, mert tudom, hogy nem értenék meg. Am irígylem a lányokat, velük szemben sokkal toleránsabbak az emberek :)

Sok sikert kívánok, és ne felejtsd, csak a boldogság számít, más emberek miatt nem éri meg elherdálni!

19/f

2010. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! hát igazuk van az elöttem kérdezőknek....nagyon gondold át mert hogy ha netán ez csak egy fellángolás és elmondod a szüleidnek és mindenkinek akkor nagyon meg járhatsz. de ha komolyak az érzéseid mond el nekik hogy mi is van...a szüleidnek nehéz lessz elfogadni tuti, de továbbra a gyerekük maradsz...a baráátaid pedig ha nem fogadnak el igy akkor nem is igaz barátok ;) mellesbeg én bi vagyok :)
2010. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ha elmondom és eltiltanak a személytől? mert nem mindenkivel nem minden lánnyal érzem ezt csak vele, azt hiszem szeretem, de csak hozzá vonzódom benne van mi, nem úgy általában a lányokhoz
2010. júl. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!