Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú ilyent mond akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ilyent mond akkor csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
Kérdeztem hogy mit szeret bennem a legjobban,azt mondta hogy mindent de a puncim a kedvence.Lehet hogy csak szexre kellek?Egy olyan fiu mondta akinek sok lánnyal volt dolga igy furcsálom :/ szeretnem ha nem csak arrol szolna koztunk,kicsit elbizonytalanodtam hogy ezt hallottam

2017. febr. 17. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nők. Mindig megálltok egy ilyen srácnál és reménykedtek, hogy bennetek majd a lelket látja nem a szexet. Ti dolgotok.
2017. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

talán csak viccesre akarta venni a figurát... o.O bár azért én a kapcsolat elején nem mernék egy ilyet bejátszani. pedig én híresen vicces fiú vagyok ^_^ :D


Mármint... nehéz eldönteni, hogy melyik mondatomat gondolom komolyan, és melyik csak a furcsa paradox humoromból adódik.

2017. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
mindig őszinteséget vártok, ha meg valaki az, akkor jönnek a porblémák...
2017. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- Drágám, mit szeretsz bennem a legjobban?

- A farkamat.


Amúgy ennyiből nem lehet tudni. Ha poénnak szánta, vagy ha csak a külső dolgokra értette, akkor OK lehet. De ha komolyan azt gondolja, hogy a puncid a legfőbb erényed, akkor nem tisztel.

2017. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, megvalaszolta, nem hazudott, és neked ez a bajod.


Keress olyat aki hazudik és azt amit hallani akarsz azt megnyugszol.

2017. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Muráti Emőke válasza:

Gondolom színtiszta SZERELEM.

Igazi Rómeó

2017. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!