Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Volt már barátom, 3 évig voltunk együtt, nagyon aranyos és kedves srác volt, de sajnos nem működött. Előtte nem volt barátom, de még fiú barátaim se, szóval nem vagyok tapasztalt a fiúk terén.


Most megismerkedtem egy sráccal, aranyosnak tűnik és okos is. De ő sokkal szociálisabb, mint az előző barátom és nem tudom, hogy csak arra kellek-e neki vagy sem.


Egyszer olyan helyzetben voltunk, hogy meg is csókolhatott volna (szerintem akart is), csak én elcsesztem, mert elrohantam wc-re...Ezután az eset után is ugyan úgy viselkedett velem, nem sértődött meg vagy ilyesmi. Azóta kerülöm az olyan helyzeteket, hogy kettesben maradjunk valahol, mert nem ismerem annyira és félek, hogy beleszeretnék, ő meg jól kihasználna.


Én összejönnék vele, ha tényleg olyan, mint amilyennek most ismerem. Honnan tudhatom, hogy komolyat akar, vagy sem? Vagy az a lehetőség is fenn áll, hogy csak félreértettem a dolgokat, és nem is akar semmit. Ezért lenne gáz rákérdeznem. Na meg ha rá is kérdeznék, és azt mondaná, hogy komolyat akar, de ez hazugság?


Segítsetek kicsit, kérlek! Miből tudhatom, hogy mit szeretne?


21 évesek vagyunk mindketten


2016. okt. 1. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
sehonnan nem tudhatod. szépen lépkedj, ahova szerinted épp lépni jó. és ne félj előre, hogy mi lesz. szerintem direkten rákérdezni nincs sok értelme. lehet ő sem tudja. arra való az ismerkedés, hogy valami benyomásaid kialakuljanak és aztán nem tehetsz mást és azokra hallgatsz. és lesz, ami lesz. onnan fogsz tovább menni. hajrá!
2016. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már el is üldözted magadtól, úgyhogy teljesen mindegy.
2016. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne bízz benne, "kihasználna" - én úgy mondanám, hogy szexuális örömöket okozna, de ne! Azt ne hagyd!
2016. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!