Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy nem csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedünk, és én félek a csalódástól. Tudom, hogy korábban volt dolga könnyen kapható lányokkal, de komoly, több éves kapcsolata is volt már. Nekem mindent bevall ezekről, hideget-meleget. Viszont állítja, hogy velem tényleg komolyan gondolná. Eddig csókig jutottunk el, de az érintéséből tudom, többet is akarna. Be is vallotta, hogy nagyon szereti a szexet, és nehezen bír magával. Én úgy gondolom, ha csak arra kellenék neki, akkor már keresett volna könnyebben kapható lányt, hiszen simán akad neki. Viszont ő még mindig engem akar, annak ellenére hogy látja, nem egy buta liba vagyok. Értelmes válaszokat, tanácsokat várok, hogyam deríthetném ki, mert össze vagyok zavarodva.
2015. máj. 7. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ezt nehéz kiszűrni, lehet küzd hogy megkapjon majd elhagy. De az is lehet hogy nem. Igazából ezt érezni kell, és az már rossz hogy felmerült benned a kétely.
2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az életben semmi sincs kockázat nélkül.


Hallgass az ösztöneidre, és ha látsz arra utaló jeleket, akkor próbáld meg elkerülni, hogy bemagyarázd magadnak, hogy biztos nem is olyan, biztos nem is igaz, biztos megváltozott.


(vagy ugorj fejest az egészbe, legfeljebb lesz egy jó éjszakád ha mégsem jön össze. Te döntesz)

2015. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyire ne félj, mert látod, nem halad előre. Sose bírtam egy hónapot várni. Úgyis csak 2 lehetőséged van : otthagyod, miközben jó vele lenni, és mindketten szenvedni fogtok, vagy engeded, hogy legyen több, és ismét 2 kimenetel van. Ugyanakkor ha volt már komoly kapcsolata, miért aggódsz? Ha csak szexet akarna, keresne ismét egy könnyen kaphatót. De hidd el, nem éri meg túlhúzni ezt a dolgot.
2015. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!