Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velünk? Ellaposodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Ellaposodott a kapcsolatunk, vagy megcsal?

Figyelt kérdés
Haza jön munkábol nem tudunk beszélgetni (mondjuk azt sosem tudtunk igazán)?Mindig ingerülten szólok neki!Sokat veszekszünk és most 1 hétre elkell utaznom mi lesz igy?Hogy menjek el nyugodt szívvel?
2008. okt. 10. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ingerült vagyok elég sokszor a párommal, és általában heti 7napból 4et vitával töltünk. De ettől függetlenül imádom, és tudom, hogy ő is engem. Sosem jutna eszembe, hogy megcsaljam vagy elhagyjam emiatt. Az, hogy beszélgetni sem tudtok már jelenthet gondot (nekem legalábbis jelentene), de nagyon sok olyan véleményt olvastam már itt, hogy nem feltétlenül kell ez egy jól működő kapcsolathoz. Nekem mondjuk kéne. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de mindenesetre azért ezentúl fogd vissza magad, és ne legyél ingerült vele! Ezt senki nem szereti. Nekem a párom meg szokta mondani, hogy ilyenkor úgy érzi, mintha tök nagyra tartanám magam, őt meg lenézném. Elképzelhető, hogy ezt ő is így érzi (csak nem mondja ki)és ez nagyon nem jó így.
2008. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudtok beszélgetni azt mondod.Annak is megkéne keresni az okát és megoldani mert nagyon fontos ,hogy megbeszéljetek mindent..Én is a bnőmmel nagyon sokat veszekedtünk régen szinte minden másnap.Pedig sokszor nemis egymással volt a bajunk csak vmi miatt idegesek,ingerültek voltunk és egymáson töltöttük ki.Mondtuk ,hogy leülünk és megbeszéljük kinek épp mi a baja mielött komolyabban elkezdenénk veszekedni.Azóta sokkal kevesebbet veszekszünk mi is.
2008. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!