Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikor (a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor (a randin belül (elején, végén stb. ) ) és hogyan csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már megvolt az 1. randi. Nemsokára meglesz a 2. is. A másodikon meg szeretném csókolni. Én 13/F vok ő is 13 (lány xD)
2010. máj. 7. 17:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

végén =)

búcsúzóul cuppanj rá :D

15/L

2010. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak az a bibi hogy nemtom hogy akarja-e:S Kérdezzek rá, hogy: megcsókolhatlak?
2010. máj. 7. 17:54
 3/23 anonim ***** válasza:
végén(: és rá ne kérdezz.:D ne támadd le, hajolj közel hozzá. és ha nem fordul el, akkor hajrá.(:
2010. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És ha elfordul? Mert egy osztályba járunk, és minden nap néznem kéne, és ugye ha elfordult az égő!!
2010. máj. 7. 17:56
 5/23 anonim ***** válasza:

első vagyok =)

nem kell rákérdezni

ha közeledsz tudni fogja mit akarsz

és ha engedi tudod nem fog elfordulni ha meg elfordul legfeljebb annyit mondhatsz neki h ne haragudj nem tudtam h nem akarod vagy vmi

2010. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ahha... Csak még életembe nem csókolóztam:S Hogyan kell?xD
2010. máj. 7. 17:57
 7/23 anonim ***** válasza:

hallod :D én sem amugy :D

engem is megakart csókolni egy srác de félénk vagyok elfordultam és ő is mondta hogy bocsi és kérdezte hogy haragszok persze én nem haragudtam mert ő nagyon belém volt esve :D de már bánom h elfordultam több ilyen alkalom nem volt szal :D

2010. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És hogyan? És smacit vagy csak szájra puszit? MONDOM: ELŐSZÖR FOGOM CSINÁLNI ÉS NEM TOM HOGYAN KELL!!!!!!
2010. máj. 7. 18:04
 9/23 anonim ***** válasza:

Ne olyan adjon már tanácsot akinek lilagőze sincs ezekről;)


Sztem még várj velem, ha már ennyire akarod, ne a 2. randin tedd, megijesztheted ezzel! Puszinál maradhatsz még bőven

2010. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én nem tudom :) ne haragudj.

de vannak már jó dolgok a neten vagy itt a gyakorin is olvasgass vagy nézz ilyen videókat.

nekem mindig ezt ajánlották :)

sok sikert

2010. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!