Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókoljam meg? Hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg? Hányadik randin érdemes? 15/F (lent)

Figyelt kérdés
Mármint honnan fogom tudni hogy ő is akarja és nem lök el magától vagy hogy egyszerűen egy pillanatban hajoljak oda hozzá és úgy? Segítsetek légyszíves! Részletes leírásnak nagyon örülnék!
2010. dec. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a randi száma érdekes, hanem hogy milyen jól "össze melegedtetek" már. Ha olyan varázslatos pillantásokat tesz rád vagy a szája picit nyitva van már akkor ezek apró jelek. Fiatal vagy ezeket meg kell tanulnod észre venni ;)


Tapasztalj és ne félj a pofonoktól. :)

2010. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Ha már ilyen jó választ adtál kérlek válaszolj a kérdés első felére is :D

2010. dec. 8. 21:14
 3/6 aftersex ***** válasza:
Ha nem csücsörítesz az már fél győzelem :) én az első csókomnál nagyon szerencsétlen voltam :) majd egy idő után ráérzel. sokszerencsét :) írd majd le hogy sikerült (am első randi végére ajánlom) :P
2010. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kérdés első fele?:/ pill elemzem :D

HOGY csókold meg? Finoman, érezze hogy nem elnyomod és nem is hagyod magad... ez meg fogja neki mutatni hogy korrekt pasi vagy. (ne nyomulj a nyelveddel, adj neki is teret a felfedezésre /persze ez vissza is elvárható)

HÁNYADIK randin érdemes? Akár az elsőn is ha jól ment.

HONNAN fogod tudni? apró testbeszédi jelekből. Asszem olyan már írtam az előbb. ;)

2010. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a második randi végén adsz neki egy szájrapuszit, akkor abból vagy ott rögtön lesz csók, vagy kiderül, hogy várj még vagy kiderül, hogy inkább randizz mással :)
2010. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarna tőle semmit, el sem menne veled második randira, következésképpen: csók LEGKÉSŐBB(!!)a második randi végén!!!!! Bár erről már biztos lekéstem ezzel a válasszal.
2011. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!