Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működőképes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működőképes egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire sikeres egy olyan kapcsolat ahol a lány 15 és a fiu 22....?

És hosszútávon működhet?


2010. máj. 7. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem a szerelmet nem korban mérik:) Ha szeretitek egymást, és megbecsül, bíztok egymásban, akkor gond nem lehet, és talán hosszú távú is lesz:) (17/l)
2010. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem nem számit a kor. egyik baratnom 17éves a barátja meg 34... csak először ismerd meg, hogy mennyire megbizhato. sok sikert!:)
2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem hasonló a helyzetem:)

Én 16 voltam ő meg 23 mikor összejöttünk....majdnem 3 éve együtt vagyunk:) szerintem működhet legalábbis nekem összejött:)

2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus...én 15, a párom meg 22 volt, amikor összejöttünk:D

Ennek már 4 éve...;)


Persze azért vigyázz.., nehogy kihasználjon...sajnos előfordul ilyen esetekben..., de szerencsére vannak kivételek;)

19L

2010. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,megnyugodtam kicsit h nem akkora őrültség ahogy eggyesek mondják a korkülömbség miatt.

Aggasztó viszont h mit fognak szolni barátok ,családtagok ha kitudódik mert mégsem szeretnék a végtelenségig titkolózni.Szülökkel h lehet ilyenkor megbirkózni,és h közöljem velük?

2010. máj. 7. 14:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja ismerjük egymást és kb 2 hónapja belattuk h több van köztünk mint barátsag igy összejöttünk...és bizonytalanság miatt érdeklődöm másoknak hogy megy...:)
2010. máj. 7. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a szülőkkel biztos, hogy lesznek gondok, de ha értelmesen beszéled meg velük a dolgokat, akkor -ha nem is egyből - de egy idő után biztos elfogadják majd a dolgokat:) A barátokkal nem hiszem hogy lesz gondod, elvégre ha ha a barátaid, és igazi barátok, akkor majd megértik a dolgokat, és talán ők is tudnak majd tanácsot adni:) Sok sikert hozzá! (első válaszadó voltam;))
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!