Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 és 29. Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 és 29. Szerintetek mennyire lenne működőképes kapcsolat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és van egy 29 éves férfi ismerősöm,aki nagyon tetszik,szerintem én is tetszem neki,jól kijövünk,megértjük egymást.Kérlek,ne írjátok azt,hogy csak a szex érdekli,mert TUDOM HOGY NEM,ő teljesen más mint a többi férfi,sokkal érettebb,tisztelettudó,udvarias,rendkivül kedves,és érzékeny,de mégis ott van benne az örök gyerek.

Szerintetek mennyire lenne működőképes a kapcsolatunk?

17/L


2010. dec. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ezen nem fog múlni
2010. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát...nemtom, én 19 évesen jöttem össze egy 29 éves pasival, (azóta együtt is vagyunk), és nagyon jó a kapcsolatunk minden tekintetben. Persze vannak buktatói a dolognak. Mi van, ha ő inkább otthon lenne, míg te még bulizni akarnál. Az is fura, h neki saját lakása, autója, keresete stb van, míg én otthon élek, és kb annyi pénzem van, ami az ösztöndíjból meg a nyári melóból összejön. (Ez azért is rossz, mert pont arra hivatkozva, h nincs saját keresetem, mindent ő akar fizetni, és már néha én érzem magam kellemetlenül.) Az is lehet még gond, ha nincs közös pont az érdeklődési körtökben.

Bár ő azt mondta, h ha még kiskorú lettem volna a megismerkedésünk idején, biztosan nem kezdeményez, mert nem tartotta volna etikusnak a dolgot.

Mind1, összefoglalva, azt mondanám, h vágjatok bele, ha nem illetek össze, az max 2 hónap, és kiderül.

2010. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kor kérdés ez, hanem szellemi, lelki, agyi "dolog". Érettség kérdése.
2010. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a korotokon múlik, de azzal tisztában kell lenned, hogy egy 29 éves ffi esetleg már mást vár egy kapcsolattól, mint te 17 évesen. Vagy ha most még nem is, de egy-két éven belül, amikor rájön, hogy már betöltötte a 30-at, akkor lehet, hogy átértékeli az életét kicsit.

Rólad nem is beszélve, az ember szerintem huszonéves korára nő fel agyilag is, még ha azt te most nem is így érzed. Szóval te is nagyon sokat fogsz még változni, nem is sejted, hogy mennyit és az idő fogja igazából eldönteni, hogy mennyire működik egy ilyen kapcsolat.

26/n

2010. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!