Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 leszek. Rengetegen hajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 leszek. Rengetegen hajtanak rám, megnéznek az utcán, és hasonlók. Mégis nagyon kevés az önbizalmam, egy barátom volt eddig, mert mindekinek csak nem nem nem. Külsőre viszont kissé nagyképü csajnak tűnök. Miért lehet ez :S?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nemtudom... :D írj privit... hasonló vagyok én is... :D


16/F

2010. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mégis hogy lehet kevés az önbizalmad, ha megnéznek az utcán, stb... Csak jól ki kell használnod az adottságaidat :D

F/16

2010. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

velem is ez van csak kicsit több önbizalmam van :D

meg eddig 3-4 pasim volt már..de nagyon sokaknak én is mondtam nemet...:S

és külsőre nagyképűnek tűnök meg flegmának pedig nem vagyok az.:)

16L

2010. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hmm velem is ez van bár pát évvel (nemsokkal)fiatalabb vok nálad és nuku önbizalom:(
2010. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kb. 3 évig. De túltetem magam. Próbálj meg te is. Pl.: járj bulikba és táncolj
2010. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Járokbulizni, bár nem minden hétvégén, de azért szoktunk menni :D amugy köszönöm a kommenteket :)
2010. máj. 4. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szexuális élményre még nem vagy felkészülve.
2010. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezekből a dolgokból nem feltétlenük következik az :)
2010. máj. 4. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:

olvastam valahol egy jó murphy törvényt, mindenki értelmezze úgy, ahogy akarja.

a lányok hangja 19 éves koruktól megváltozik. nem helyett igent kezdenek el mondani.

ha még csak 15 vagy, akkor fiatalka vagy még, lehet lelkileg még nem vagy bennne a dolgokban úgy, hogy felkészültél rá, stb.

2010. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sokan hajtanak rád komolyan, akkor a te hibád, hogy túl válogatós vagy, nem?
2010. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!