Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy kinéztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kinéztetek magatoknak egy fiút/lányt és sok sok rázódás stb. után sikerült a kiválasztottal beszélni, de rohadtul beégtetek? Ha igen leírod nekem a történetet?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok!
2010. máj. 3. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

nem volt, a nők nem tudnak nekem ellenállni.


David Hasselhoff 52 F

2010. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen Magdi nénivel.

BK Vili bácsi 60F

2010. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, hogy ez vicc akart lenni ...


Akkor bizony Ha Ha -.-'

2010. máj. 3. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én példám nem túl tipikus: nagyon tetszett egy olasz dj zenéje, és egyszer a szülinapomon elvittek a barátaim egy osztrák diszkóba, ahol Ő lépett fel. Amikor megláttam "élőben, majdnem elolvadtam, annyira szexi volt... Aztán elkezdtem olaszul tanulni, hogy kommunikálni tudjak vele, közben 3-4 havonta sikerült ott lenni a live-jain. Egy év múlva, amikor már jól ment az olasz, úgy alakítottam a dolgokat, hogy "véletlenül" összefussunk a parkolóban buli után. Jól is ment minden, Ő kifejezetten érdeklődést tanúsított, kedves volt, de én... hát én olyan zavarban voltam, hogy alig jutottak eszembe a szavak, össze-vissza kevertem a ragozást, ettől még jobban zavarba jöttem... basszus, iszonyat kínos volt....

Sokkal később aztán kiköszörültem a csorbát, de erre az első alkalomra nem szívesen gondolok vissza... :)

2010. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, 30/N :)
2010. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy 19 éves fiu vagyok de hála isten nem égtem még be.

Volt hogy elküldtek de a szerelem amikor megcsapott volt mikor fél óráig gondokoztam msn en hogy mit fogok neki mondani és ha ő reagál akkor mit fogok csinálni ls az élöben való találkozás elött is.

ugyhogy én hálisten nagyon izgultam de előre rákészültem.

Jobbat netom egyébként meg ha bejössz neki ki nem tojja le hogy miket beszélsz össze.

2010. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!