Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy megmentsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy megmentsem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal van egy 11 hós lányunk.Éjszaka dolgozik napi 12-16 órát álltalában szabadnap nélkül.Anyagi problémáink vannak és már köztünk is gáz van.Elöször a szexen vesztünk össze azt hitte én nem kívánom nem értette meg hogy ilyen munka mellet nincs rá idő,már rájöt hogy igazam van.Beszálgettünk és azt mondta ellaposodott a kapcsolat, és nem tudja hogy fel akarja-e dobbni vmivel.Kicsit jobban teltek a napok és ma megint mondta hogy még mindig nem változott semmi élünk egymás melett és majd lesz vmi vagy így vagy ugy.Esküszik hogy nincs senkije,de kettönkért nem akar tenni semmit.Én vettem neki ma a kedvenc csokijából ki sem bontotta mert hogy nem érdemli meg.Mit csináljak nem akarom hogy elhadjon?
2008. okt. 7. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel amit leírok,nem adok okos tanácsot,de véleményem szerint ha tud változtasson munkahelyet a párod és talán jobb lesz. Napi 12-16 órát dolgozni és alig kapni érte valami pénzt,akkor inkább ugyanennyiért menjen el egy 24 órás munkába,ha ilyesmi helyen dolgozik és otthon lesz veletek 48 órát. Mert ugyebár a munkaadók előszeretettel dolgoztatják agyon az embereket ugyanannyi fizetésért amit 8-10 órában kéne kapni és azzal sem törődik a munkaadó, hogy tönkremegy pár család miattuk!
2008. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt probálom neki magyarázni de nem fogja fel.Köszi hogy válaszoltál
2008. okt. 7. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az első válaszadó vagyok. Persze, hogy nem fogja fel, hiszen benne van abban a bizonyos mókuskerékben, hogy alig megy haza,máris mehet vissza dolgozni. Többet tölt a munkahelyén mint veletek. Kell a pénz, de nem minden áron! Sajnos tudom, hogy ilyenkor a feszült embernek bármit mondhat a párja akkor sem lesz változás és csak akkor jövünk rá, hogy mekkorát hibáztunk,ha elveszítettük a szeretteinket,de akkor már túl késő mindent visszacsinálni. Mert a rohadék pénz után küszködés mindenkit és mindent tönkretesz!
2008. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát most beszéltük meg telefonon, hogy nem lenne szabad hogy a pénz tönkretegyen minket,de szerinte most ezt a munkát nem tudja abbahagyni, csak reméljük hogy tul éljük.
2008. okt. 7. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne valahogy ,hogy kimozduljatok otthonról csak kettesben.Ami persze nem megy a kislány miatt az idő meg az anyagiak miatt.De szerintem meglehet oldani mert 1 vacsora nem olyan húzós.. Időt kell rá szakitani vegyen ki 1 szabadnapot. és szerintem biztos van vki aki addig pár órára figyelne a kicsire.Vegyél magadnak egy sexi fehérnemüt pl.Én akármennyire álmos/fáradt vagyok a bnőm ilyenbe ébreszt akkor nemtok nemet mondani.Sok szerencsét.Remélem jól meglesztek.
2008. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell feltétlen egy vacsora. Ha esetleg van egy szabad hétvégétek, menjetek ki a szabadba, oda a kislányt is vihetitek, egy piknik igazán romantikus tud lenni.Pár szendvics, szabadban eltöltött néhány óra... A kedvetek is jobb lesz és a munkahelyi problémák is eltűnnek, legalább addig... Ez nem megoldás, de ideiglenesen nem hinném, hogy rossz ötlet lenne. :) Sok sikert!
2013. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!