Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? . Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, annak ellenére, hogy egyáltalán nem az esetem. Sőt általában elkerüéöm a hozzá hasonlokat.18/L

Figyelt kérdés
a srác(18) nagyon okos..inteligens...bármit megtenne értem...mióta megismertem csodálom...szó szerint csodálom...de külsőre nem igazán az izlésem és kijelentette, hogy nem akar szerelmes lenni belém...az utóbbi idöben sokat veszekszünk...föleg mióta újra találkozgatok a volt barátommal...
2010. máj. 1. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

baszus..nálatok még sose volt az h pl: szüleitek egy házaspár és barátok egy másik házaspárral? pl anyukád a barátnője férjének is a barátja...nem minden férfi-nő barátság végződik szerelemmel...

amúgy csak te tudhatod kit akarsz..szerintem is jót tenne ha egy időre egyedül maradnál gondolkodni

2010. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
vele érzem magam a legjobban...mindent elmondok neki és ő is nekem...suliban...délután...este msn-n mindig beszélünk...együtt vagyunk...már annyi időt töltünk együtt, hogy mindenki azt hiszi, hogy járunk....
2010. máj. 4. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:

A szerelem nem akarat kérdése sztem. Ha már idegesíti a volt pasid, akkor elképzelhető, hogy tetszel neki. Várj. Ha ennyit vagytok együtt, előbb-utóbb úgyse bírja majd ő sem eltitkolni. :D


(Megjegyzem a 2-vel előttem szólónak, hogy nálunk is a házaspárok pl. úgy barátok, hogy a nő a nő barátja, a férfi a férfié.)

2010. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem az lenne a legjobb ha leülnétek és megbesztélnézek :)
2010. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!