Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? . Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, annak ellenére, hogy egyáltalán nem az esetem. Sőt általában elkerüéöm a hozzá hasonlokat.18/L

Figyelt kérdés
a srác(18) nagyon okos..inteligens...bármit megtenne értem...mióta megismertem csodálom...szó szerint csodálom...de külsőre nem igazán az izlésem és kijelentette, hogy nem akar szerelmes lenni belém...az utóbbi idöben sokat veszekszünk...föleg mióta újra találkozgatok a volt barátommal...
2010. máj. 1. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jöjjetek össze. A külső fontos ugyan, de a belső az, ami miatt igazán együtt lehet lenni egy másik emberrel.
2010. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
49%
fiú lány barátság általában valamelyikőtök ágyáig tart:/ medvedisznóember legyek ha neki nem lett volna belédszerelmes periódusa.
2010. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
24%

Tuti féltékeny:)

Próbálkozz nála.Teperd le:P

2010. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tanácsokat....és az utolsónak...nem rossz ötlet :-)....csak vissza ne utasitson.....
2010. máj. 1. 11:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz szerelmes belé úgy, hogy egyáltalán nem az eseted? Szerintem te csak mély barátságot érzel iránta. Velem is volt már így. Találkozgass a volt pasiddal, vagy akárki mással, szerintem a barátságot nem kéne feladni! Hidd el utána rájönnél hogy nem is vagy szerelmes belé.
2010. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom...de az a legrosszabb, hogy amikor nincs velem a volt barátom mindig Ő rá gondolok....egyfolytában...mióta barátok vagyunk nincs egy normális kapcsolatom se...9 hónap alatt kb 5 fiút utasitottam el...
2010. máj. 1. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam/járok. Tudom jól, hogy szeret, mert már leírta, és ez fordítva is igaz. De a szerelemnek egyszer vége lesz. Utánna hiányozni fog a barátság. Mi ezért nem jöttünk össze. Párszor volt már olyan mondjuk, hogy nem tudtunk ellenállni egymásnak, de a csóknál megálltunk.:) Viszont így tényleg nem lehet mellette más barátod.. ezt én is tapasztalom. :/ :(
2010. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Udvarolni a férfiaknak kell. Úgyhogy ne teperd le. Annál nincs rosszabb, ha visszautasítanak. Sztem egy nőnek már ahhoz is eléggé le kell alacsonyodnia hogy eljusson odáig, felajánlja, magát egy pasinak. Semmiképp ne tedd.

Először is tisztázd a saját érzéseidet, mert amíg nem tudod mit akarsz, addig esélytelen, hogy azt megtudd ő mit akar.

A tisztázás pedig nem igazán megy úgy, hogy közben azon agyalsz melyik pasi karjaiba dőlj. Ahhoz kell egy kis magány. Végiggondolni ki áll melletted, ha bajod van, ki tud megnevettetni, kire számíthatsz mindig, kinek vagy igazán felszabadult a társaságában, kinek mered elmondani minden gondolatodat anélkül, hogy tartanál attól, kinevet.Egy párkapcsolatban ezek fontosak, nem az, hogyan néz ki a másik.


Nekem pl. mindig a barna hajú, barna szemű, macsó pasik voltak a zsánereim. Jelzem sosem volt ilyen barátom, a férjem pedig még csak a közelében sincs ennek külsőleg. Mégis a világ összes kincséért sem szakadnék el tőle, mert belül minden benne van, amiről csak álmodtam.

30/L

2010. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hajaj,nálam is ilyesmi a szitu,azzal a különbséggel,h nekem nagyon is az esetem a legjobb barátom.Imádom..Nagyon odafigyelek arra,h ne legyek belé szerelmes,de igazából én feláldoznám a barátságunkat egy kapcsolatért szerintem.De neki több esze van,és nem akarja.De ha nem próbáljuk meg,nem tudjuk...Féltékeny vagyok,amikor csajozik.Holott tudom,végül nekem mondja el.Áh,nem tudom,mi lenne a jó.Annyi tuti,h én megpróbálnám,ha lehetne...
2010. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

22.31-es vagyok

Tapasztalatból mondom: férfi és nő között tiszta barátság nincs. Előbb-utóbb valamelyik fél többet akar. Aztán ha megpróbálják mi sül ki belőle azért lesz vége, ha nem meg azért a barátságnak.

2010. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!