Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem. Miért van ez? Jaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Miért van ez? Jaj de igaz az a mondás, hogy a pasik azt a csajt válasszák általában, aki kevésbé érdemli meg.

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki egy időben teljesen oda volt értem, és nekem is tetszett, de akkor volt barátom és visszautasítottam.. kiborult, aztán egyik barátnőm szerelmes volt belé, ezért összejöttek, csak azért mert a pasinak jó volt, hogy valaki szereti. Szakítottak, mert a csaj megcsalta, hazudozott neki stb. Közben mi is szakítottunk a barátommal, és kétszer találkoztam ezzel a sráccal. Sokat beszélgettünk, és úgy volt, hogy most lesz valami, legalábbis barátnőimnek azt mondta, hogy akar. Ma is találkoztunk volna, de megláttam őket együtt az utcán. Elkezdtem sírni... régóta ismerem, megszerettem... és ezt kaptam.. ennyit érek (N)
2010. ápr. 30. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
ők az utcán kézen fogva mentek... csókolóztak :(
2010. ápr. 30. 21:14
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Most összefogdostam a telefonomat, és zsíros lett a képernyője.
2010. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most versenyeztek, hogy melyikőtök érdemli meg kevésbé, jól értettem?
2010. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki érdemelte meg jobban, de a másik jobban tudott vonzalmat kelteni.
2010. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a csaj látott mindakétszer, amikor találkoztunk.. aztán érdekes, összejöttek.. megint.. pedig a pasinak már a csaj bevallotta h csak hülyítette.. mégis együtt vannak újra.. de én tényleg szeretem
2010. ápr. 30. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:

kár volt elküldened...

am ha a fiukat elküldi vki akkkor azzal nemfogösszehönni

2010. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pedig úgy volt már. aztán mégis a csaj bevetette magát. sajnos...
2010. ápr. 30. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy idióta. Nem véletlen küldted el akkor. Volt akkoriban pasid. Most csak bosszút akar állni azért amit akkor tettél. De nincs mért. Inkább ne foglalkozz egy ilyen pasival aki csak azért jön össze valakivel, mert érzi, hogy szeretik illetve bosszúvágyból. Találsz mást aki nem játszadozik így veled.
2010. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem megbízhatatlan a srác:(felejtős
2010. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!