Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok, szinte minden apróságon elsirom magam, és semmihez nincs kedvem (még a sexhez sem), és emiatt haragszik rám a párom. Jogos ez?

Figyelt kérdés
Tegnap példaul átjött hozzam, és szeretett volna szeretkezni, de nekem semmi kedvem nem volt mert ugy éreztem nem ért meg senki,és nekem most inkabb beszélgetésre lenne szuksegem.Erre elkezdte mondtami hogy ez igy nem kapcsolat, és hogy mas barátnőjével sokkal több volt a sex.Nekrm ez nagyon rosszul esett.(1 héten kb egyszer szeretkezünk)
2016. nov. 19. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Én "szakaszosan" vagyok az, az mégszarabb amúgy.


Sajnos lehet, hogy bunkó a barátod, de elvileg "igaza van" (szerintem nem, de a többség szerint igen), mert "senki nem akar búbánatos emberrel együtt lenni" meg "óggya meg az ijjen hamá' ijjen hüjje" meg "a zélet nöm habozs torta"


Én ezekkel nem értek egyet, de sajnos ez az elfogadott igazság.

2016. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
részben,abban te vagy hibás hogy nem fordulsz orvoshoz.de azért azt ne várd el egy ffitól hogy lemondjon a szexről mert nem tesszel a depi ellen semmit.
2016. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

#2


Kár, hogy SZTK "orvosai" kimerülnek abban, hogy "fölírok pár gyóccert" a maszekok meg kapásból Szent Istvánt kérnek per alkalom.

2016. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen, jogos. Ha meg kidob, akkor meg jön a még több hiszti, gondolom... ideje lenne felnőni.
2016. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Voltam pszihologusnál és azt mondta az egyetlen megoldás arra ami a depresszióm okozza (most nem szeretnek róla beszélni) az hogy egyszerűen l*szarom a dolgot, de sajnos nem tudom.
2016. nov. 19. 17:46
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Ja igaza van #4-nek. Szokj csak hozzá, hogy az életben a vidám, öröm az úgy 1% a szar meg 99% és így kellene élni. Hát... Remek hely ez! Nem is értem minek agyalták ki a keresztesek anno a poklot, mikor nincs rá szükség, mert EZ A HELY AZ.
2016. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Párod beszélgethetne is veled, ha erre van szükséged. Ha valaki beteg, lázas, akkor se a szexre vágyik, hanem egy forró teára például.
2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

#5


Pont erre gondoltam. Amíg ott voltál az orvos jól elrejtvényezgetett aztán elfolytott egy ásítást és benyögte, hogy "há' szarjad le" (te kis rinyagép - gondolta magában).


Ez igen. Ezért megéri pszichológusoknak lenni. Kár, hogy nem érnek semmit. A genyóbbja még haveri körben el is sztorizgatja a jobbakat amit hall... Persze név nélkül, de hát akkor is...

2016. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Magyarul a pasid csak akkor kíváncsi rád, ha van szex, a lelked egyáltalán nem érdekli.

Aki szerint ez így jogos, annak csak egy ugyanilyen pasit kívánok!


És most tök mindegy a kérdés szempontjából, hogy a kérdező depressziós is. A párja vagy elfogadja így, vagy keressen mást! De nem az a megoldás, hogy akkor is szexelni KELL, ha nincs kedve, mert ha őfelsége nincs lefejve heti kétszer, akkor agyára fog menni a ge.cci, és véletlenül félrelép...

Talán tenni kéne érte, hogy a párjának jobb legyen a kedve, és legyen hangulat egy kis összebújáshoz!


Kérdező: szerintem egyértelmű, mit fogok javasolni. Gondold át ezt a kapcsolatot, kell-e ez neked, tényleg csak ennyire tartod-e saját magad!

2016. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Az rendben van, csak akkor ne sértődj meg, ha a többiek nem akarnak asszisztálni a hisztihez, és nem simogatják minden alkalommal a buksidat, hogy "jaj, szegénykém". Ha ezt csinálják, akkor csak adják alád a lovad. Ha problémáid vannak, akkor azokat meg kell oldani, nem pedig elmarni siránkozással magad körül mindenkit. Mert akkor a végén meg jön a nagy csodálkozás, hogy "jé, egyedül vagyok, mi történt? Na, biztos igazam van, engem senki nem szeret...". És elölről az egész megint. Amíg te nem csinálsz valami érdemlegeset, addig ez egy öngerjesztő folyamat lesz, aminek az egyedüli károsultja te leszel.
2016. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!