Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hy EveryBody! Olyan problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy EveryBody! Olyan problémám van, hogy barátnőmmel szoktunk vitázzni sajnos mostanába egyre sűrűbben. És Én bocsánatot kértem tőle teljes szívből. és ő leszarja a fejem. Kb. semmineknézz. Valami megoldást? Anyone?! 21/F

Figyelt kérdés
Új vagyok ezen az oldalon és várom az ÉRTELMES válaszokat! Thx.
2010. ápr. 29. 15:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pincsigyerek*
2010. ápr. 29. 15:41
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt a mondást, hogy: "Mivel nő vagyok, nem mondom ki mit szeretnék, de fenn tartom a jogot, hogy hisztizzek, ha nem kapom meg " ?


Szerintem a lány túlreagálta a dolgot. De ha te úgy érzed, hogy csak hazudozik neked, akkor tegyél ellene. Vesd be ellene a saját fegyverét; tettesd, hogy nem érdekel az, hogy mit gondol a dologról, mert te már megtettél minden tőled telhetőt. Ez csalogatja majd, játékra hívja és kihívásnak érzi. Legalábbis elvilegesen :)


Amúgy a cseresznyés nagyon jó :3

2010. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
és nem szeretnétek eladni nekem pár litert?:D:D
2010. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem bocs... Tudod 100%-os a termelés és a fogyasztásis... :D
2010. ápr. 29. 20:50
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
ismerős.... sajnos nálunk már elfogyott:S:D
2010. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
ha te úgy érzed,hogy leszarja a fejed miért vagy vele? Honnan veszed,hogy semminek néz? hogy mondhatsz róla ilyet ha szereted? Szerintem,ha így gondolkodsz róla el kéne döntened magadban,hogy szereted-e ezt a lányt egyáltalán!
2010. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

dehogynem

te egy "pincsigyerek" vagy ráakaszkodsz mindenkire..

2010. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha nem lennél pincsigyerek már rég dobtad volna és az elveidhez ragaszkodsz, nem pedig sírni kezdesz egy ilyen hazudós p*csa után.
2016. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!