Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hy EveryBody! Olyan problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy EveryBody! Olyan problémám van, hogy barátnőmmel szoktunk vitázzni sajnos mostanába egyre sűrűbben. És Én bocsánatot kértem tőle teljes szívből. és ő leszarja a fejem. Kb. semmineknézz. Valami megoldást? Anyone?! 21/F

Figyelt kérdés
Új vagyok ezen az oldalon és várom az ÉRTELMES válaszokat! Thx.
2010. ápr. 29. 15:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
52%
Megoldás a pálinka.Az mindenre gyógyszer!
2010. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hy Everyone!


hagyj neki időt, had durcázza ki magát.

2010. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nem Te vagy az a kemény EastSide gyerek ? jah nem:D WestSide.

Biztos sokat tettél az ügy érdekébe, hogy így csinál.

Írd le konkrétan min.

2010. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha te elnézést kértél, akkor hagyd, hogy kicsit durcizzon. a nők ilyenek. mindegyik.... de azt azért értékelhetné, hogy elnézést kértél. persze csak ha nem valami csúnya dolgot... várj még egy-két napot, aztán legfeljebb lepd meg valamivel. vegyél neki virágot, vagy vidd el vacsizni. vagy ilyesmi. legyél kreatív... ha szereted... örülni fog, hidd el!!!!!!!
2010. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nah szóval... a pálinka jódolog éppen most főzik apámék :) de komolyra forditva a szót! Barátnőm nem egyszer hazudott és mindig megbocsájtottam neki! 4 hónapja vagyunk együtt! Ő csak rítkán kért bocsánatot talán 1x-2x! H miaz... Kiabáltam vele mert elég érdekes dolgot írt pont erre az oldalra én meg megláttam és ő aztmondja, hogy csak azért írta úgy, hogy kiváncsi volt, h mit írjanak én meg elkezdtem vele kiabálni mert tudom, h hazudott mostis :(
2010. ápr. 29. 15:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
miből főzik apádék?: DDDD
2010. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Hey dude.


No one, sorry.

2010. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Alma , Szilva meg Cseresznye :> alma kész mostvan a szilva és a 7en meglesz a cseresznye is sztem :)
2010. ápr. 29. 15:37
 9/18 General ***** válasza:
100%
Ha ennyi ráfeszülsz minden dologra, amit csinál úgy fogja érezni, hogy ő irányít. Márpedig a csajok azt szeretik, ha a férfi irányít. Ne járj mindig a sarkában, és ne csinálj úgy, mint egy pincsikutya, különben rövidúton lapát lesz!
2010. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pincsigyere :) mellesleg ty a választ az mondjuk igaz, hogy Ő írányit `-.-´
2010. ápr. 29. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!