Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baklövést csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baklövést csináltam. Valahogy helyre tudom hozni? Működhet még a leírtak ismeretében? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

A sulimban van egy lány aki régebben hajtott rám, de én nem is figyeltem rá, nem jött be, nagyon ku..ásnak tűnt. Aztán egy idő után már nem "küldte a jeleket" (mosolygás, kacsintás buszon, közös haverunknak titokban rólam beszélt)

Mostanában viszont volt szerencsém vele beszélni, jobban megismerni, és bár eleinte még magamnak sem vallottam be, de szerelmes lettem belé.

Nemrég beszéltem a közös haverunkkal. Őt már 8 éve ismerem, úgyhogy nyugodtan tudok vele beszélni ilyenekről, és kértem, hogy kérdezze meg, hogy mi a helyzet vele pasiügyileg. (a lány nem tudja, hogy ismerjük egymást). Ő azt mondta, hogy jelenleg van barátja, de semmit sem érez iránta, nem szereti, csak nem akarja megbántani, de szakítani fog vele, mert valaki mást szeret.

1. kérdés: Vajon én vagyok az? És hogy lehetne megkérdezni tőle, hogy kicsoda? Haverommal nem mertem megkérdezettni, mert még félreérti, és baj lesz belőle. (haveromnak van barátnője)


Történet 2. része: Tegyük fel minden rendben menne, ő is szeretne engem. Én alapvetően kicsit itthon ülős, de semmikép sem diszkós srác vagyok. Viszonylag magambaforduló vagyok.

Ő viszont pörgős csaj, mindig városban lóg, rengeteg elég "érdekes" barátja van, akikkel miattam gondolom nem fogja megszakítani a kapcsolatot. És van 2 barátnője (úgy tudom a 2 legjobbja) akikkel hát nem igazán jövök ki, nem utálnak, de nem is bírnak. Nem tudom miért.

És mindez egy sulin belül van, ő is, én is, barátnői is, haverom már másik suli.

2. kérdés: Ezek ismeretében szerintetek működne köztünk a kapcsolat?


Aki bármelyik kérdésre tud válaszolni, esetleg tapasztalata, véleménye van, az írjon nyugodtan, de légyszi kort, nemet írjatok!


BUNKÓK KÍMÉLJENEK!


2010. ápr. 28. 16:42
 1/8 anonim válasza:

Az, hogy pont beléd szerelmes e, kérdéses, de ha mégis szerencséd van:)


Van, hogy az ellentétek vonzzák egymást és annak ellenére, hogy ő pörgős te meg kissé otthon ülős vagy meglesz a maga pozitív eredménye, lehet, hogy a végén te is követed a ritmust:)


A 2. kérdésedre a válaszom, hogy ha a legjobb barátnői annyira nem szeretnek/legalábbis közömbösek nem a világvége

Tapasztalom, habár nálam pont fordítva van,hogy az én barátnőim nem kedvelik annyira a barátomat, de mégis megbékéltek a tudattal, hogy én Őt szeretem. e miatt szerintem ne aggódj, mert ha tényleg szeret elfogad és nem hallgat mások véleményére:)


Én szurkolok!:)


L/17

2010. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Uhh, ez kicsit nehéz ügy lehet...

Egyik haverom is ilyen szituba került egyszer. Ő azt csinálta, hogy külön-külön beszélt minden "szereplővel" és akit nem sikerült kibékíteni, annak csak annyit mondott: "Én szeretem a srácot, és ha annyira de jó barát vagy, akkor megértesz..." már vagy 3-4 hónapja járnak :)

1, kérdésre: szerintem van esélyed

2,----''----: Ha te és ő nagyon szeretitek egymást, akkor tuti menni fog a dolog

remélem segítettem :) 15/L

2010. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1,Szerintem ha régebben flörtölt veled, bejöttél neki, akkor a barátai nemokozhatnak problémát, hiszen akkor annak ellenére küldött jeleket...

szerintem a barátod megkérdezheti tőle, ha jóban van vele, és ha úgy veszi észre h a csaj azthiszi ő az, akkor megtudja neki mondani h nem.

Szerintem ami a viselkedést illeti mind a ketten tennétek egymás érdekében ha szeretitek egymást. Úgyértem, néha elmehetsz vele discoba, ő meg biztos kicsit többször maradna veled otthon ha áthivod őt.

Szerintem meglehet oldani h működjön, csak nagyon kell akarni! :)

2010. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző 17/L
2010. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. hozzászólás: Azon ügyködünk :) Elvileg pénteken fog találkozni haverom vele, és május 1.-én mit cinálsz ürügyén kiszedi belőle, hogy hova jár le bulizni, és akkor "véletlen arra járok" :)
2010. ápr. 28. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér:)
2010. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Na, szerintem ez jó, és ha 1 helyen fogtok bulizni, akkor ott könnyen kiderülhet, hiszen buliban felszabadultabb az ember...szurkolok nektek, aztán majd ird meg mivolt :) 17/L
2010. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez lenne a terv, de egyelőre még csak csendesen megfigyelünk.

Ok: "Ő azt mondta, hogy jelenleg van barátja, de semmit sem érez iránta, nem szereti, csak nem akarja megbántani, de szakítani fog vele, mert valaki mást szeret."


Magyarul még nem szabad préda :)

De mondjuk azt értékelem, hogy nem dobja ki egyből, hanem vár kicsit, hogy ne bántsa meg.

2010. ápr. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!