Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A páromat sokan nem akarják elfogadni.17/L és 26/F

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Sokan viszont ferde szemmel nézik a kapcsolatunkat. Az egyik ok a korkülnbség. Minkent ez nem zavar.

A másik ok pedig az, hogy motorozik. Sokan emiatt már eleve vadállatnak állítják be, pedig szerintem sokkal rendesebb, mint az átlag.

Zavar, hogy én bármikor lehetek az ő haverjaival, de őt sokan nem kedvelik és tűrik el az én társaságomból.


2010. ápr. 27. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nincs is nagy korkülönbség köztetek.Feltételezem hogy a társaság alatt a barátaidat érted...inkább azon gondolkozz el,hogy milyen barátok az olyanok,akik kor alapján "szelektálják" a párodat.Eléggé gyerekek lehetnek még...ne az ilyenek mondják meg,hogy baj a 9év...
2010. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze ezt olyan felfogásban írtam,hogy a párod tényleg olyan jó,mint amilyennek te látod-tényleg nem a természetét kifogásolják?

/1.voltam/

20/L

2010. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. ápr. 27. 22:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a természetével van bajuk.
2010. ápr. 27. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi bajuk van a motorosokkal? >:|


Amúgy a legtöbbeket átlagban már az zavarja, ha egy tizenéves nem tizenévessel jár. Az ilyenekkel nem kell törődni, míg Ti ketten jól érzitek magatokat egymással.


Megjegyzem, engem még a sokkal kisebb korkülönbség is zavar, ha a saját kapcsolatomról van szó és meglep, hogy mások ennyire jól tudnak alkalmazkodni a más korosztályba tartozó párjuk viselkedéséhez.


20F

2010. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintük minden motoros vadállat. Meg csak a száguldozáshoz értenek.
2010. ápr. 27. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert nagy a korkülönbség még a te korodban. ő 4 év mulva 30, te meg még csak 21. ő már családot akar, sőt, még előbb, te készen állnál 19 - 20 évesen szülni?? tuti, h nem.
2010. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha tényleg jól bánik veled és szeret téged,kkor nem kell mások véleményével foglalkozni. Nem sok a korkülönbség,lehet mégis ezt "fájlalják" a többiek.
2010. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!