Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom, akit nagyon szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom, akit nagyon szeretek még mindig a volt barátnőjét szereti. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy társaságban vagyunk, így elég nehéz lesz elfelejtenie, mivel minden hétvégén találkoznak bulikon stb. A múltkor majdnem szakítottunk emiatt, mert nem tudja mit csináljon. Ő is szeret, de nem szerelmes belém. Vajon el tudja felejteni? Vagy adjak neki időt? Segítsetek!!
2008. okt. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi srácok ha egyszer megszeretünk valakit, akkor azt nehezen felejtjük, idő kell :)
2008. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Az előttem szóló mondta ki a frankót! De hadd hangsúlyozzam, akit IGAZÁN, TISZTA SZÍVBŐL MEGSZERET egy srác, azt soha nem tudja kiverni a fejéből, örök emlék marad a számára.

Nem fogja teljesen elfelejteni, de egy idő után enyhülnek az érzelmek.

Te tudod milyen a srác, ha tényleg szereted, adj neki időt. Az idő kicsit segít, és próbáld meg minél jobban magadba bolondítani!:)

2008. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a választ.. én szeretném ezt a kapcsolatot, de ő nagyon furcsán érzi magát.. mert ez neki olyan, mintha megcsalná a volt barátnőjét, mivel még mindig úgy érzi (fél évvel a szakításuk után is), hogy együtt vannak.. sokszor volt már olyan, hogy azt mondta: a barátnőm..vagyis az exbarátnőm.. ez egy kicsit zavar.. adnék neki időt, ha tudom, hogy megéri.. csak azt nem tudom, hogy közben együtt legyünk, vagy külön oldja meg ezt magának. Azt ne mondjátok, hogy felejtsem el, mert nem tudom.. segítsetek!! köszi
2008. okt. 5. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdést tettél fel, mert szerintem mindegyiknek van előnye és hátránya is. De ha jobban végig gondolom, akkor maradj mellette és együtt próbáljatok túljutni ezen. Neked is nagy szereped van, hisz be kell bizonyítanod neki, Te is tudod úgy szeretni mint a másik lány, tudsz olyan jó lenni (ha nem jobb), mint a másik lány....

Ha úgy gondolod jobb ha ő maga intézi el a múltat, fennállhat a veszélye, hogy elveszted. Valamilyen szinten hatással vagy rá most is, hát használd tovább az erőd!:-)

Tudom hogy Neked ez nem könnyű, de valamit valamiért....

2008. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetbe vagy, igazából nem is nagyon tudsz mit csinálni ez az ő harca!neki kéne ezzel meg birkózni, te csak annyit tehetsz hogy mellette állsz!
2008. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!! mivel mind a 4en azt mondtátok h legyek mellette, ezért megfogadom.. én is erre gondoltam, de tényleg nem tudom h hogy fogom bírni.. nagyon szeretem és így nehéz.. de megpróbálok segíteni neki, h kiszeressen az exbarátnőjéből.. mert ha nem is én vagyok az aki neki kell, akkor is el kell felejtenie őt, mert így soha nem lesz boldog, senkivel se.. és én azt szeretném h boldog legyen! remélem sikerül majd ügyködnöm:) köszi
2008. okt. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!