Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostani párommal mostleszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani párommal mostleszünk 1hónaposak de nemtudom mitvegyek neki adtok ötleteket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson parfümöt adni neki,hisz 1. hónap!! Ha nagyon akarsz, akkor keress valami olyat,ami tuti,hogy tetszene neki,pl. valami szőrállat, vagy csoki, kulcstartó, nyaklánc.. de mindenképp legyen aránylag apróság. Mert egy idő után nem tudod túllicitálni önmagadat. Hajrá L/23
2010. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én 1. hónapra vettem neki egy ezüstnyakláncot meg rá egy félbetörhető szívmedált bár ezt nem konkrétan csak arra vettem hanem már mi nagyon nagyon rég óta ismertük elötte egymást meg voltunk is eggyütt és én többnyire azért vettem meg neki mert ugy láttam hogy megérdemli mert csináltam marhasok hülyeséget és ilyen bocsánatkérősjelleggel is...d emeind1:"D szeintem ez nem oylna rosz és kettőfélből meg is van:D
2010. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 28. 00:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!