Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem vajon?

Figyelt kérdés
Van 1 srác a suliban aki bejön nekem...volt barátnője vagy van pontosan nem tudom.Mindig néz és minden szünetbe köszön...írnék neki de félk h beégek...mert fiatalabb is nálam meg amúgy is.Próba szerencse vagy mit tegyek?Hagyjam még a dolgokat?Azt mondta barátnőm h szerinte nem mer kezdeményezni ert ő is fél főként h idősebb vok és nem állnék le vele szerinte....Ti h gondoljátok?Gondoltam írok neki iwiwen mert amúgy is az van kint az adatlapján h "aki megakar ismerni írjon"és h írnék neki h gondoltam a kiírásod miatt írok mert szimpi vagy nekem és megismernélek..ha te is így vélekedsz rólam akkor írj... de félek h elrontom h lépek pl.Mit tegyek?Lépjek vagy ne?
2008. okt. 4. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj! Próba szerencse alapon, meg már csak azért is jobb, mert később nem jut majd eszedbe hogy milyen jó lett volna megpróbálni. Ha te is szimpi vagy neki akkor ennek ő csak nagyon fog örülni
2008. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépjél, azzal is szűröd a feltételezéseket, hogy mi lesz/lenne HA... ugysincs veszteni valód, még 50 év és kihalnak a férfiak, na meg úgyis jösztök utánunk szépen a sírba és váge a Földi életnek ;)
2008. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
írtam neki és visszaírt h szimpi vagyok én is neki és mondta h vegyem fel msnre
2008. okt. 4. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
na! akkor sok szerencsét!!!!!!!!!:):)
2008. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket!!!!!:)
2008. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beszélgetünk meg akar talizni velem,mondjuk 1 suliba járunk..de én úgy veszem észre h csak a szexre hajt:(minden 2. szava az...meg h szivesen lefeküdne velem...de poénra viszi át,de hát komolyan mondja le lehet vágni:(na minegy
2008. okt. 4. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!