Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy egy koncerten táncoltam egy sráccal, és már egy jó ideje kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Az elején nem is vettem a gyerekről tudomást, csak annyi volt, h megfogta a csípőm, végig mögöttem állt, nem fordultam felé. Nem dörgölőzött nekem, szóval nem történt semmi. Mikor elkezdett volna nyomulni, természetesen mondtam, h barátom van és nagyon szeretem, és köztünk semmi az ég- világon nem lehet. Aztán persze otthagyott.

Ezt el is meséltem a barátomnak, mert ő nem jött velem. Nagyon kibukott, azt mondta nagyot csalódott bennem. Most nagyon pocsékul érzem magam emiatt. Szerintetek tényleg olyan nagy dolog ez? A barátom már a szüneten gondolkodik.


2010. ápr. 25. 09:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj teee emberek....most úgy csináltok, hogy a féltékenység és a túlzott féltékenység erénynek számit..holott szerintem a féltékenység buktat minden kapcsolatot...

A másik félnek egszer elege lesz a túlzott féltékenységből...

Féltékenység meg birtoklást is jelenthet mert nem enegdi meg a másik félnek h bármit is tegyen és akkro amásik fél úgy érzi h nem dönthet szabadon..

2010. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen mindent választ, igazából egyetértek mindenkivel, már az elején el kellett volna küldenem, nem is tudom miért nem tettem (nem voltam részeg!) de tényleg csak ennyi történt, amit leírtam. Egyébként ez nem is ilyen pop koncert volt, ahol ÚGY táncolnak, reggae meg hip-hop, és gondolhatjátok, h nem rázom magamat egy vadidegen csávónak, úgy egyébként se, ha nem lenne barátom akkor se! Igen, amúgy én is féltékeny lennék, ha ő odamenne egy csajhoz és fogdosná, de itt sem én mentem oda, és nem is hagytam, h fogdosson.
2010. ápr. 25. 10:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Megértem a barátodat, mert végül is kinek ne esne rosszul egy ilyen? Pedig ha úgy nézzük tényleg semmi kiborító nem történt, pláne így, hogy elküldted, és utána még a barátodnak is elmesélted. Ez olyan tipikus ok, amin nincs miért kiakadni, mégis sokan megteszik :D
2010. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!