Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerten való részvétellel...

Koncerten való részvétellel kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Arénába megyünk a Lady Gagára. Hogy a legérdemesebb öltözni? Milyen lesz a hőmérséklet és le tudom-e majd tenni a kabátomat és hova? Ital félét gondolom ott lehet kkapni. Nem akarunk mata részegen oda menni, de előtte nem ártana inni egy kicsit, mennyire szoktak inni az emberek, ha ilyen helyre mennek (gondolom, mindenki jól akarja érezni magát, de nem akar filmszakadást se)... Meg ha van valami egyéb infó, akkor azt megköszönöm, ha megosztjátok velem. :)
2010. szept. 11. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó ha tudod, hogy lédi gyagya egy rakat sz*r, és ha jól akarod érezni magad, akkor menj máshová.
2010. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ruhatár szerintem lesz, piát is tudtok venni, jó drágán. Lady Gagára nem tudom, hogy mennyire szoktak lerészegedni az emberek, nem vagyok otthon abban a műfajban. Amikor tavasszal voltam ott koncerten 500 Ft volt egy korsó sör. Gondolom fognak fűteni, de a biztonság kedvéért én olyan pulcsiban mennék, ami alatt lenne valami rövid ujjú felső, így ha melegem van, a pulcsit levenném.
2010. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válasz rettenetesen hasznos volt! :P


Még azt felejtettem el kérdezni, hogy kb. mikorra érdemes oda menni, mennyivel előtte? Persze a helyünk megvan.

2010. szept. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!