Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy egy koncerten táncoltam egy sráccal, és már egy jó ideje kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Az elején nem is vettem a gyerekről tudomást, csak annyi volt, h megfogta a csípőm, végig mögöttem állt, nem fordultam felé. Nem dörgölőzött nekem, szóval nem történt semmi. Mikor elkezdett volna nyomulni, természetesen mondtam, h barátom van és nagyon szeretem, és köztünk semmi az ég- világon nem lehet. Aztán persze otthagyott.

Ezt el is meséltem a barátomnak, mert ő nem jött velem. Nagyon kibukott, azt mondta nagyot csalódott bennem. Most nagyon pocsékul érzem magam emiatt. Szerintetek tényleg olyan nagy dolog ez? A barátom már a szüneten gondolkodik.


2010. ápr. 25. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút nem! Egy buliban ha van barátod, akkor is szoktak az emberek mással táncolni! Arra jó egy koncert pl, hogy elszakadj a mindennapoktól! Most elszakadtál kicsit attól, hogy mindig a barátoddal vagy és mással táncoltál! Ez még nem bűn! Amikor kellett, akkor pedig leállítottad a tagot! Nem kell semmi pocsék érzés, azt csináltad, amit kell! A barátodnak kéne kicsit visszafogni a féltékenységet!
2010. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Önmagába természetesen nem nagy dolog és helyesen tetted, hogy közölted a sráccal, hogy van barátod, akit szeretsz. Csak ne felejtsd el, hogy a barátod is legalább annyira szeret mint te őt. Ha ez nem így lenne akkor nem bukott volna ki. Meg kell vele beszélned, hogy nem történt semmi és semmi oka a szomorúságra, a csalódottságra és a dühre. Ha nem érti meg akkor hagyd durcáskodni. Nem nagy dolog ami történt, csak félt a barátos és rosszul esett neki.
2010. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, az a helyzet, h a barátom őrülten féltékeny mindenkire. De nem jött el a koncertre, mert nem volt kedve..
2010. ápr. 25. 09:48
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

szerintem pasid túlreagálja

21/L

2010. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
mert neked ,hogy esett volna ha ő odamegy más csajhoz megfogja csipőjét és táncolnak?te természetesen utólag tudod meg nem vagy ott
2010. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem olyan nagy ügy, ha valaki járt már koncerten vagy buliban, akkor tudja mi ott a helyzet, de jól tetted hogy időben leállítottad a srácot. Itt viszont sajna nem az számít, hogy szerintünk mekkora vétek ez, mert ha a barátod érzékenyebb lelkű, féltékenykedős, akkor valószínűleg joggal haragszik, hisz neked tudnod kéne hogy ennyire benne van a "zöld szemű szörny". Az én párom is ennyire féltékeny, ezért jobb is kerülni az ilyen helyzeteket. Pl táncolj sráccal oké, de miért fogdossa a csípődet? Tehát relatív... Szerintem sem nagy ügy, de lehet én sem örülnék, ha a párom ezt csinálná. Azért nem durcáznék be, de érted na.
2010. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod annyiban túlreagálja, hogy ezért azért nem kéne szakítani, de azt megértem, hogy rosszul esik neki. Bár javadra írva nem hagytál semmi mást.

Viszont az kapcsolatfüggő, hogy kik mit engednek meg. Mert pl. nálunk egyáltalán nem természetes, hogy mással táncolunk egy buliban. Miért tenném? de nekünk ez alapból jön,nem is fordul meg a fejünkben és bizony szerintem az én barátom is meg lenne sértődve, ahogyan én is. De azért nem szakítanánk.

2010. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább te kell gondolkozz a szünetre mert látod a féltékenység csak bajt okoz...

Te helyesen tettél mindent, amikro a srác akart nyomulni akkro mondtad, h barátod van és ezt a barátod kéne tisztelje, hogy a srácnak megmondtad h barátod van és h szereted...a másik amitmég tisztelnie kell azt, h te ezt megmondtad a buli után habár megtehetted volna h nem teszed szóvá. Szerintem inkábbörvendenie kellene h őszinte és hűséges voltál...nemhogy még csalódjon. Ha ennyire féltékeny és ha egy tisztelendő dolgabn is csak a bajt látja meg h csalódik akkor szerintem ez a kapcsolat nem lesz gyümölcsöző...

Szerintem gondold át, én a helyedbe a barátodra haragudnék jobban és én lennék csalodóttabb a barátodra (mert ezeket nem értékelte benned), mint ő rám...

2010. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En is szuneten gondolkodnak, tudod nagyon jol h feltekeny mint allat es akkor ilyeneket csinalsz, mert valljuk be ez csak a ribancoknak tanc h hatulrol hagyom h...mert ez is eleg nehezen hiheto h hatad moge allt es akkor csk a csipodet fogta , semmi egyeb testi kontaktus nem volt,...jah meg tenyleg te mit szolnal hozzaha a baratod egy masik csajt olelgetne.?
2010. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a sráccal értek egyet, miért kellett vele táncolnod? de nem szakítanék azért. Viszont az tényleg jó hogy leállítottad és elmesélted a barátodnak.
2010. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!