Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondot okoz az, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okoz az, ha nem tudom megmondani egy fiúnak, hogy miért szeretem?

Figyelt kérdés
Már tíz hónapja együtt járunk, és nagyon szerelmes vagyok belé, de amikor érdeklődik, sosem tudom elmondani, hogy miért szeretem... ez baj?
2010. ápr. 25. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
KAKILNI MENTÉL?
2010. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy baj, de néha azért tényleg el kéne gondolkodnod rajta, hogy mit szeretsz benne. Felsorolhatsz neki többet is. Pl: olyanokat is hogy szereted mert biztonságba érzed magad mellette és mert jól érzed vele magad... de igazából szívből jöjjön ez a lényeg:)sok sikert:)
2010. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak nagyon szépen köszönöm. Ilyenek nagyon alap dolgok, és tényleg így is van, de hogy pont Őt szeressem (tudom, mindenkinek a szerelme a legkülönlegesebb ember a Földön :D), még túl kevés. De azért így van, és éreztetem is vele :3
2010. ápr. 25. 00:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag akkor szeretsz valakit igazán, ha nem tudod megindokolni.
2010. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg *mosolyog*
2010. ápr. 25. 00:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt én se tudom megmondani soha, mert nem 1-2 dologért szeretünk valakit, hanem csak úgy.


Meg volt már olyan is, hogy én magam sem értettem, hogy mit szerethetek benne, na az a rosszabbik...

2010. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, és az utóbbi pedig tényleg rossz... de csak jó értelemben :)
2010. ápr. 25. 00:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az én barátnőm okozott már annyi fájdalmat amennyit még soha senki, több mint 3éve vagyunk már együtt, és többször vagyok szomorú, mint boldog, de szeretem, annyira, hogy már az is elég ha rágondolhatok, vagy érezhetem az illatát. De vannak napok, hogy megkérdezem magamtól, hogy Te marha, miért őt szereted, találhatnál kedvesebbet, szebbet, jobbat... Nem tudom! De szeretem Az egyszer biztos és nem is akarok mást és még akkor is jó lesz, ha már nem lesz, mert tudni fogom, hogy ő volt az aki mellett megtanultam szeretni!
2010. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel azt is kérdezhetné hogy miért zöld a fű, vagy hogy miért szereted a mákostésztát stb!!! Ez a dolog nem igazán szorul magyarázatra, szereted és kész!
2010. ápr. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem baj,hiszen a szerelmet nem csak szoban lehet kifejezni!
2010. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!