Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szabad megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szabad megmondani hogy szeretem?

Figyelt kérdés
3,5 hónapja vagyunk együtt. Ő már mondta, hogy szeret vlem lenni, szereti az illatom, szereti a szemem, a hajam, az alakom, mindig nagyon hiányzom neki, de még nem mondta ki. Én meg..gondoltam rá.. de nem merem,...mert ugye van az hogy a pasik bepánikolnak ha tól hamar mondják nekik hogy szeretlek...
2011. jan. 6. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét ismertség után mondta először a barátom... Én pár nappal később mondtam neki. Utána jöttünk össze egy héttel. Ennek már 3 éve, és azóta is ugyanígy érzünk, plusz a sok közösen átélt pillanat még mélyebbé tette az érzelmeinket. Szerintem ilyen nincs, hogy a pasik bepánikolnak tőle... Maximum az, aki nem érzi viszont, és ezért megijed, hogy ő még nem akarja annyira komolyan, a lány meg igen... 20/L
2011. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

aj de buta vagy.. nem minden férfi érzéketlen kandisznó.:D

mit meg nem adnék ha a barátnőm 1x spontán hozzám vágná, hogy szereltek... nem fontos ez nekem kimondani, meg ilyesmi mert érzem, hogy szeret és én is őt, de kimondva az teljesen megható dolog... na mind1.. buták vagytok lányok. az a nagy büdös helyzet:)

22/f

2011. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta :P csak irtóra szerelmes:D
2011. jan. 7. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2hét után mondtam, a bnőmnek kellett majdnem 1 hónap...:(
2011. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha valóban szereted mond ki,ne félj kimondani amit érzel,öleld meg és súgd a fülébe h szereted,majd ha kimondod figyeld meg h erősebb lesz az ölelése és ha ő is szeret nem fog megrémülni és ő is mondja h én is téged vagy hasonló,ez a legszebb pillanat amit eltudok képzelni!!!sok sikert,ne félj!!sya
2011. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!