Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és hűség. Létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és hűség. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

A férfiaknak valóban kényszerhelyzet a monogámia? Vajon az érzelmeiktől függetlenül vágynak újabb és újabb nők meghódítására? Igaz, hogy még a legszerelmesebb, legboldogabb párkapcsolatban élő férfi is tud arra gondolni egy szép nő láttán, hogy "milyen jó lenne, de nem tehetem meg"?

És mi nők, ennek fényében jogosan várjuk el a hűségüket, vagy el kell fogadnunk természetüket, és efféle gondolatokért, hogyha nem érnek tetté, meg kell bocsátanunk?


2008. okt. 2. 20:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csalom a férjem, a férjem meg engem. Nekünk így a jó. Férfiak (vagy nők) és a hűség? Ez téma volt az ókorban, a középkorban (pedig akkor igen pórul járt, aki ilyet csinált! Főleg ha nő volt az illető, és mégis...), XIV. Lajos kora: na az aztán tényleg fertő volt! Szóval mindig is volt ilyen. És lesz is, amíg világ a világ.
2008. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A nők ugyanannyira hűtlenek mint a férfiak!!!

Pl a menyasszonyom az eljegyzés után 1 évvel is azt mondta fűnek-fának, hogy velem és csak velem akarja leélni az életét. És ezt mondta az eljegyzés előtt 1 évvel is. De, mint közben kiderült, folyamatosan megcsalt a kollégáival, a régi egyéjszakás kalandjaival.

Én hülye meg egyzser sem léptem félre amig együtt voltunk.

Mikor kiadtam az útját, nagy volt sírás-rívás, hogy ő nem is csalt meg.... bla-bla-bla. Közben meg már mindenki azt mondta, hogy már megint kivel feküdt le.

Szóval NEM szabad általánosítani, hogy a férfiak hűtlenek. 50-50 százalák!!! A nőknek ugyanúgy viszket a lábuk köze más emberek nemi szerve után mint a férfiaknak.

Természetesen vannak kivételek bőven mindkét táborban!!!

2008. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!