Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom, létezik hogy csak azért vagytok egy nővel kedvesek, mert észrevettétek hogy annak a nőnek tetszetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 19:05
 1/9 Moszuke ***** válasza:

létezik

22/f


általában a szánalom hajt ilyenkor

2010. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem!


Lehet hogy a lány pincér és nem akarnám hogy a kávémba valami nem odavaló kerüljön...szóval attól hogy tetszem neki attól még nem feltétlenül vagyok hozzá kedves.


Ez lehet pl. érdekből is. Azaz színészkedünk egy sort. Sok helyen nem árt mondjuk ha az APEh-hoz kell bemennem és ott megtetszek egy ügyintéző hölgynek nyílván kedves leszek vele.

2010. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én minden nővel igyekszem udvarias és kedves lenni. Megéri.

Persze néha nem sikerül, de az általában nem az én hibám.


Az udvariasság olyan kulcs, amely minden zárat kinyit.

2010. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de alapból az ilyen férfi kerülendő.
2010. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Cél szentesíti az eszközt...

De amúgy teljesen evidens, hogy ha valaki figyel rám, akkor viszonzom legalább annyival, hogy én is figyelmes vagyok.

Ezen felül ha érzem, hogy valakinek tetszem, hogy van esélyem, akkor feszítgetem a határokat, meddig lehet elmenni anélkül, hogy konkrétan meg kéne nyílnom. Az egészben a legjobb, hogy tudat alatt megy, nem szándékos.

2010. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
létezik de jobb esetbe mindenkihez kedves:P v legalább megpróbálja:P
2010. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
90%- de így te azt sugalmazod a nőnek hogy neked is tetszik és érdeklődsz íránta!NEM?
2010. okt. 10. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:

igen

soha nem lehet tudni mire lesz ez jó alapon

2010. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
bocsika, lány vagyok
2010. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!