Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és hűség. Létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és hűség. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

A férfiaknak valóban kényszerhelyzet a monogámia? Vajon az érzelmeiktől függetlenül vágynak újabb és újabb nők meghódítására? Igaz, hogy még a legszerelmesebb, legboldogabb párkapcsolatban élő férfi is tud arra gondolni egy szép nő láttán, hogy "milyen jó lenne, de nem tehetem meg"?

És mi nők, ennek fényében jogosan várjuk el a hűségüket, vagy el kell fogadnunk természetüket, és efféle gondolatokért, hogyha nem érnek tetté, meg kell bocsátanunk?


2008. okt. 2. 20:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van!A párom mellett sohasem jutott még eszembe,hogy más nőt meg...Szerintem nincs rendben a kapcsolat, ahol más csajokat megkívánnak.Amúgy meg legyen annyi tisztesség,hogy egyszerre csak egy nőt tart az ember!Az sem érdekel ha leszavaztok!
2008. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:43


Bármelyik tanítóképző :)

2008. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen van.Én rá sem tudnék nézni más nőre és nemcsak leírom.Lehet régimódi vagyok de nekem csak a párom létezik.
2008. okt. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Van, de nagyon ritka. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg. Hazudnék ha azt mondanám, hogy hűséges voltam mindegyik pasimhoz, de nem igaz, viszont a többséghez hűséges voltam, de később kiderült, hogy ők csaltak meg. Megtanultam, hogy a pasik egy része hazug és szemétláda, családapának sem jó, de amióta vőlegényem van, azóta talán másképpen áll a dolog.

Jól körül kell nézni, mielőtt elhatározza magát az ember.

2008. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt mondom, hogy nagyon ritka! És nőknél is elkezdődött ez az "amortizáció"...sajnos!

Mostanság csak olyan kapcsolatokkal találkoztam, olyan férfiakkal találkoztam, és olyan nők sztorijait hallottam, hogy szörnyű...eddig pozítiv voltam, gondoltam, hogy majd egyszer férjhez megyek, lesz gyerekem. De ilyen pasiknak minek szüljek? Ismerek olyat is, aki nős, gyereket szeretnének, de a pasi mégis félrekacsintgat! Nem értem, ha valami nem jó, miért nem lehet továbblépni? Miért kell a férfiaknak egy biztos fix nő, és mellette meg szeretőket tartanak. Persze ehhez kell a másik fél is, a nő, aki ezt bevállalja...De mi nők érzelmesek vagyunk, és így is képesek vagyunk beleszeretni a pasikba. És lassan már csak ez marad. Szerető vagy, vagy olyan, akit megcsalnak! Úgy látszik el kell ezt fogadnunk! És a legviccesebb a történetben...a pasi a szeretőre féltékeny, a szerető ne legyen együtt mással, csak vele...az már lényegtelen, hogy este ő hazamegy az asszonyhoz...kemény ez

2008. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen tanultam humán etológiát, ott a következő az elmélet:

Egy nőnek véges számú gyermeke lehet, egy férfinak elvileg végtelen. Az embergyerek gondozása teljes embert igényel, a nőnek segítségre van szüksége az életben maradáshoz, ha kicsinye van.

Ezért a nő biológiai célja, hogy magához láncoljon egy férfit, aki megtermékenyíti, és segít felnevelni a gyerekeket. A férfinak viszont az a biológiai célja, hogy szórja a magvait. Ebből adódnak a konfliktusok a nemek között.


Szóval ez van a génekben. De a mai világban egy pasinak valóban nagyon fárasztó a munkája mellett mindig más nőt találni, meg elég költséges is az utódok felnevelése, plusz ott van a társadalmi szabályzat (házasság) a monogámiára, meg a nevelés is. Szóval ez sok esetben legyőzi a géneket.

Én hiszek abban, hogy az én férjem hűséges hozzám, habár neki heti 5 alkalom kell, amit nem mindig tudok neki megadni. Ennek ellenére ő is azt mondja, hogy jobb szereti, ha van egy biztos nője, és nem kell mindig újat keresni, és ezt nem tenné semmiért kockára. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy megnéz más nőket, és ki tudja ilyenkor mire gondol. Na és? Én is szeretek fantáziálgatni jóképű pasikról, az még nem hűtlenség.

2008. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólónak. Remélem, hogy a te férjed még hűséges. Bár az, hogy te vagy neki a fix. Épp ezt tapasztalom, hogy ez minden férfinál így van. Megvan a barátnő, élettárs, feleség, a fix. Aki megadja az otthon melegét, akire mindig számíthat. De ilyen-olyan okok miatt mégis félrekacsintgat, vagy szeretőt tart. Sajnos én is voltam már ilyen helyzetben, tudtomon kívül szerető voltam. Borzalmas volt, amikor kiderült! Ezért is nem hiszek már a ffiak hűségében, manapság már a házasság sem szex. Remélem ti még kivételek vagytok!
2008. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, igy van ez! Vannak még mindig hűséges férfiak!

Én is az vagyok 25 éve! Ez nem jelenti azt, hogy nem nézek meg egy fiatal jó csajszit! de más megnézni, és megdugni!

Egyébiránt meg kedves lányok-hölgyek: ezen még nem gondolkodtatok, hogy kettőn áll a vásár?! Tehát hasonló nembéli miatt csal meg a párod?! Magyarul, nem csak a férfiakat kell b. gatni!!! Ha nem lennének mindenre kapható lányok, a Te párod sem tudna megcsalni! Ez ien egyszerű.

2008. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

A humán etológiás vagyok.

Nos, azért mert egyvalaki megcsalt nem kell általánosítani. Ha nem tudsz senkiben megbízni, elveszíted a lehetőséget egy új, szép kapcsolatra.

És igen, a én férjem tuti, hogy hűséges hozzám. Munka után egyből jön haza hozzánk a kislányommal, nincs is lehetősége megcsalni engem, meg biztos, hogy nem is akar. Hiszen megkap tőlem mindent, amit akar.

2008. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%

Humán eto: Nem csak egy valaki miatt vélekedem így. Ezt látom a környezetemben! Mindenhol ez van, fertő! De annak csak örülök, hogy te pozítiv vagy, én sajnos negatívan gondolkodom erről! No de sebaj!


Előttünk szóló ffiúnak. Így van, teljesen igazad van, a nőkön is múlik. De ha már választani lehet. Hát nem is tudom. Egyik sem jó. De utólag úgy gondolom. Inkább legyen a szerető, mintsem a megcsalt fél!

2008. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!