Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy ha valakit elengedünk, visszajön?

Figyelt kérdés

Ha nem könyörgök neki h szeressen,nem fenyegetőzök stb,hanem szépen elengedem? Pedig majd bele döglök?

23/L


2010. ápr. 23. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ez élet úgy akarja úgyis megint együtt lesztek..
2010. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

persze, south parkba is volt: "hogyha igazán szereted a péniszedet engedd el"xD

vagy is valami ilyesmi:D

2010. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
adj neki időt megnyugodni, később pedig finom jelekkel próbálkozz. lehet, hogy később pont azért adna fel veled kapcsolatban mindent, mer azt látja, hogy már nem érdekel téged, ezt pedig nem hagyhatod!
2010. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz de csak ha télleg mindketten bolondultok egymásért : D
2010. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"ha ez élet úgy akarja úgyis megint együtt lesztek" ez nagyon igaz! Egyébként ilyenkor ne alázkodj meg, annál rosszabb nincs. Hozzám vissza talált a lány másfél év után a semmiből... Én is kerestem folyamatosan sms,msn... Így magabiztos lett és nem érdekeltem különösebben, majd mikkor rá hagytam ő keresett engem. Furcsa egy "játék" ez ilyenkor
2010. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nagyon vonzódtunk egymáshoz a pasival,de nem lehetett semmi mert barátnője van.:(

nem tehettem mást mint elengedni,talán ha pár év mulva esetleg nem lesznek együtt,lehet hogy visszajön? Vagy tegyek le róla végleg?

2010. ápr. 24. 00:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nagy szerelem lenne a részéről, már szakított volna.
2010. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nem szép dolog más pasijára ácsingózni! valószinűleg a barátnőjét szereti, ha mellette van.

keress másik srácot, aki szabad!

2010. ápr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb ha tényleg elengeded. Ha dolgotok van egymással úgyis megtalál, ha meg nem akkor hiába erőlködsz. Én is így voltam a mostani barátommal. Ráadásul nős volt, gyerek, és nagyon szerelmesek lettünk. De nem erőltettem semmit. Fél év múlva ő jelentkezett hogy itt vagyok, szeretlek! Azóta is együtt vagyunk. Ennek lassan 3 éve.
2010. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na pont ez az! Neki is van gyereke attól a nőtől..:(

Pedig a rövid idő alatt mig együtt voltunk,éreztem hogy nagyon vonzódik hozzám,a csókjaiból,mindenből,de mielött bármi komolyabb történt volna,visszament a nőjéhez.:(

De én nem hiszem hogy olyan marha jó lenne a kapcsolatuk,ha velem kezdett! Akkor meg miért választja őt? A gyerek miatt?

2010. ápr. 24. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!