Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt tiszta az agya, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt tiszta az agya, vagy mi? Gyengébb idegzetűek kíméljék meg magukat a sztoritól!

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, volt egy pasi, akivel egy darabig ismerkedtem. Elég furcsa dolgai voltak. Elmesélte, hogy egyszer az egyik haverjával kimentek egy erdőbe, és lábnyomokat vettek észre a homokban, amelyek a semmiből jöttek elő. Majd a lábnyomok gazdájaként megjelent egy halott SS-tiszt (náci zombinak nevezte). Elmondta, hogy ez a /nevezzük zombinak/ teleportált is, és megszúrta az oldalát egy késsel. És azóta folyton előjön az álmában, és németül kiabál neki.

Azt is mondta, hogy majd ő viszi véghez a németek kísérleteit, vagyis addig fog kísérletezni, amíg ki nem fejleszt egy láthatatlan hadsereget. Majd egyesíti a 4 egymásra ható erőt, vagy mit beszélt. És akkor majd esélyes lesz egy fizikai Nobel-díjra...

Ja, és állította, hogy ő képes kommunikálni a holtakkal, mert neki olyan különleges képességek adattak meg, amelyek csak az emberek 1%-ának. És hogy megjelent előtte a nem tudom melyik arkangyal.

Na most...a) szimplán nem normális

b) narkós

c) ez egy csajozós duma nála, de hát ez kinek jön be....

Azért furcsállom a dolgot, mert egy versenyeken kimagasló eredményeket elért, lassan egyetemet végzett emberről van szó. Ettől függetlenül tényleg lehet az, hogy nem normális? És ha igen, ezt "beütésnek" nevezik, vagy valódi elmebaj?


2010. ápr. 22. 23:13
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Élénk fantázia, drogok, vagy(ténylegesen létező) képességek, amikkel lát bizonyos dolgokat...(van ilyen! olyasmi minta telepátia, az pedig létezik).
2010. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális jobbikos
2010. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Hát jobbikosnak jobbikos, de hogy teljesen normális...:S
2010. ápr. 23. 17:55
 34/50 anonim ***** válasza:
Náci zombik az egy szar xD
2010. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
ilyen anyagot nekem is adjon!!
2010. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, ahogy olvasom a véleményeiteket, perfektül elszégyelltem, hogy egyáltalán szóba álltam vele, miután benyögte ezt nekem...tiszta ciki vagyok...:(
2010. ápr. 24. 19:53
 37/50 anonim ***** válasza:
Mivel szeretted úgy ismert meg hogy hiszékeny vagy és ennyi... ne higgy el mindent :D
2010. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megszökött valamelyik pszichiátria zárt osztályáról!
2010. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy hittem neki!! Annál azért már nagyobbacska leányzó vagyok :)

Kérte is, hogy ne nézzem drogosnak vagy őrültnek, mondtam neki, hogy oké, de ő is tudta, hogy nem hiszek neki...

Nem vagyok bolond:D

2010. ápr. 24. 20:17
 40/50 anonim válasza:

Tegnapelőtt,23:21-esnek!:D

Érsek Csak látta őket,de mire elővette vna a kamerát,eltűntek!:D:D:D

Nekünk is mesélte a sztorit!:D:D:D

2010. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!