Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt tiszta az agya, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt tiszta az agya, vagy mi? Gyengébb idegzetűek kíméljék meg magukat a sztoritól!

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, volt egy pasi, akivel egy darabig ismerkedtem. Elég furcsa dolgai voltak. Elmesélte, hogy egyszer az egyik haverjával kimentek egy erdőbe, és lábnyomokat vettek észre a homokban, amelyek a semmiből jöttek elő. Majd a lábnyomok gazdájaként megjelent egy halott SS-tiszt (náci zombinak nevezte). Elmondta, hogy ez a /nevezzük zombinak/ teleportált is, és megszúrta az oldalát egy késsel. És azóta folyton előjön az álmában, és németül kiabál neki.

Azt is mondta, hogy majd ő viszi véghez a németek kísérleteit, vagyis addig fog kísérletezni, amíg ki nem fejleszt egy láthatatlan hadsereget. Majd egyesíti a 4 egymásra ható erőt, vagy mit beszélt. És akkor majd esélyes lesz egy fizikai Nobel-díjra...

Ja, és állította, hogy ő képes kommunikálni a holtakkal, mert neki olyan különleges képességek adattak meg, amelyek csak az emberek 1%-ának. És hogy megjelent előtte a nem tudom melyik arkangyal.

Na most...a) szimplán nem normális

b) narkós

c) ez egy csajozós duma nála, de hát ez kinek jön be....

Azért furcsállom a dolgot, mert egy versenyeken kimagasló eredményeket elért, lassan egyetemet végzett emberről van szó. Ettől függetlenül tényleg lehet az, hogy nem normális? És ha igen, ezt "beütésnek" nevezik, vagy valódi elmebaj?


2010. ápr. 22. 23:13
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Hát, ufókról nem beszélt érdekes módon...
2010. ápr. 22. 23:26
 12/50 anonim ***** válasza:
50%

Vigyázz vele, mert lehet, hogy ő volt az SS-tiszt, aki megszúrta a haverja oldalát azzal a késsel, miközben figyelte a lábnyomai megjelenését a homokozóban! :S


Ja! Te meg terhes vagy! :P

2010. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
91%
szívott valószínűleg.elég abszurd egy sztori, amit mesélt..
2010. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Wáá de jó...remélem ikreim lesznek:D
2010. ápr. 22. 23:28
 15/50 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha füvezel max el lazulsz én már probáltam nem rosz de ANYIT NEM ér 1 x elég volt =) am sztem LSD ami bélyeg és halucinálsz töle ilyenkor az agy be képzel minden sz.art am volt egy ilyen film is aszem a :Helyörségbe volt ilyen SS tiszt :)
2010. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

23:26!

Sajnálom, ami a barátnőddel történt. Nagyon szomorú, és remélem, hogy most már révbe ért, és nem jön elő többet ez a probléma nála!! Őszintén, a legjobbakat kívánom!

Hát az én esetemben, nem hinném, hogy ez van, mert alapból azt se lehet elhinni, amit kérdez.

De azért ilyesmit normális ember nem beszél.

És azt is bőven elképzelhetőnek tartom, hogy szerekhez nyulkál.

2010. ápr. 22. 23:31
 17/50 anonim válasza:
100%
Én is kérek abból a cuccból amit szív :D
2010. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

23:30!

Tudom, az a kedvence, meg a Halott hó, abban meg a hó alól jönnek a náci zombik.

2010. ápr. 22. 23:34
 19/50 anonim ***** válasza:
45%

Itt a baj!

A hülyeség párosult a szorgalommal!

Ezért lett a szerelem-szex rovatba írva!XD

2010. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Hülyül és te bevetted ajánlom figyelmedbe az alábbi filmet: Helyőrség(Outpost) A sztori ugyan az.. :D:D:D
2010. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!