Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt tiszta az agya, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt tiszta az agya, vagy mi? Gyengébb idegzetűek kíméljék meg magukat a sztoritól!

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, volt egy pasi, akivel egy darabig ismerkedtem. Elég furcsa dolgai voltak. Elmesélte, hogy egyszer az egyik haverjával kimentek egy erdőbe, és lábnyomokat vettek észre a homokban, amelyek a semmiből jöttek elő. Majd a lábnyomok gazdájaként megjelent egy halott SS-tiszt (náci zombinak nevezte). Elmondta, hogy ez a /nevezzük zombinak/ teleportált is, és megszúrta az oldalát egy késsel. És azóta folyton előjön az álmában, és németül kiabál neki.

Azt is mondta, hogy majd ő viszi véghez a németek kísérleteit, vagyis addig fog kísérletezni, amíg ki nem fejleszt egy láthatatlan hadsereget. Majd egyesíti a 4 egymásra ható erőt, vagy mit beszélt. És akkor majd esélyes lesz egy fizikai Nobel-díjra...

Ja, és állította, hogy ő képes kommunikálni a holtakkal, mert neki olyan különleges képességek adattak meg, amelyek csak az emberek 1%-ának. És hogy megjelent előtte a nem tudom melyik arkangyal.

Na most...a) szimplán nem normális

b) narkós

c) ez egy csajozós duma nála, de hát ez kinek jön be....

Azért furcsállom a dolgot, mert egy versenyeken kimagasló eredményeket elért, lassan egyetemet végzett emberről van szó. Ettől függetlenül tényleg lehet az, hogy nem normális? És ha igen, ezt "beütésnek" nevezik, vagy valódi elmebaj?


2010. ápr. 22. 23:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
100%
szerintem mind a három...
2010. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de kérdezd már meg tőle, mit szív!
2010. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos agybeteg.
2010. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
23:16 ! ez jó..:)
2010. ápr. 22. 23:18
 5/50 anonim ***** válasza:
83%
Szija sztem hagyd a francba a haverod vagy kiez ki ment haverjával az erdöbe és LSD tek etöl lehet halucinálni és ez meg marad az agyban mint valami emlék halotam pár ilyet .... naon gáz :S:S
2010. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
egyik tanárom azt állítja hogy elvitték az UFOk és azóta is járnak hozzá... ez is kb olyan szintű
2010. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Te akit elvitek az UFO-k nem az Érsek Mikos tanár ? :D én is ismerek ilyet:D
2010. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted szívott valamit?
2010. ápr. 22. 23:25
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Sokat olvasott, van miből táplálkoznia a fantázijának...

A haverját már elvitték?

2010. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
100%

hát figyelj ez a kérdés hasonlít az én problémámhoz az pedig a következő: a barátnőmet (20) gyerekkorában érte egy sokkhatás ( meghalt az apja meg a mostohaapja is utána) ez egy ojat vááltott ki nála hogy elkezdett szellemeket láni ( démonokat)volt vele orvosnál is meg hasonlók de nem is volt egy darabig vele gondja. eltelt jópár év és lett egy barátja ... eljegyzés stb de a gyerekben nagyot csalódott. ekkor ujra elkezdte látni de már ojan szinten hogy pszihológia elektromos kezelés , nyugtatók marékkal stb... ekkor jöttem én meg egy kicsit alakult az élete, most azt hiszem boldog, és nem is van elfoglalva a régi problémályával. egyébként nem határolódok el a szellemvilágtól mert akkora átéléssel beszél dolgokról hogy azt ki sem lehetne találni, egyébként jó emberismerő vagyok és hazugságnak nyomát sem látom. amit nem tud a tudomány meghatározni attól elhatárolódik vannak ijen fizikai dolgok is.

remélem a példám segített neked

2010. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!