Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help pls Válaszokat Sürgösen!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help pls Válaszokat Sürgösen!? (LENT)

Figyelt kérdés
A Barátnőm nálunk lakik mivel a szülei meghaltak :'( Eddig ugy volt hogy egy másik szobában aludt és sokszor hallotam sirást,zokogást.Mostmár pár napja velem alszik.Nem tudom mit csináljak amikor sír mindig simogatni szoktam és nyugtatni ez naggyábol bevállik de sajnos igy nagyon szomorú.Nem tudnák valami ojat csinálni amivel kicsit felviditanám ? :/. Nemet Kort és komoly választ kérek és nem azt hogy 12 éves fiu ne aludjon lány mellet.Előre is köszönöM! (12/F)
2010. ápr. 21. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Menjetek kirándulni, hogy ne legyen a négy fal között egész nap, de csak ha van hozzá kedve. Ne erőltess rá semmit. A szüleiről is csak akkor beszélj, ha ő hozza fel. Türelmesen hallgasd végig, biztos hogy milliószor el fogja mondani ugyanazokat, de légy türelmes. Én is darabokra hullanék egy ilyen tragédia után, meg szinte mindenki. Türelem. Egyebet nem tudunk javasolni. És légy mellette.

Édes vagy!

22 L

2010. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Néha megesik, hogy nem esik. amugy szerintem nemrossz kategória.
2010. ápr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb tényleg az, hogy mellette vagy, időnként átöleled, simogatod. Javul az idő, valóban a séták közbeni beszélgetések is segíthetnek, de lehet, hogy kell egy kis idő, amíg megnyílik. Lehet viszont addig más témáról is társalogni. A szüleid is segíthetnek, fontos, hogy legyenek körülötte emberek.

Mindenképpen el kell egy kis időnek telnie, míg legalább egy kicsit megnyugszik. Ez nagy tragédia, de sokkal idősebb létemre én is összeomolnék, ha ilyen történne velem.


32/F

2010. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kösz a sok választ..Bármit megteszek hogy egyszer ojan boldog legyen mint amikor voltak szülei.. :( nem egész nap a négy fal között van mert liget közelében lakunk és sokat szoktunk sétálni vele.Amugy aki kérdezte ö is 12 éves. A válaszaitok nagyon hasznosak számomra de szerintem nem kéne pszichológus elég ha mellete vagyok és vigyázok rá!
2010. ápr. 22. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!