Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legnagyobb büntetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legnagyobb büntetés számára?

Figyelt kérdés
A párom mostanában rákapott a játékgépekre, eddig jól is ment neki,de az elmúlt 2 napban eljátszotta az összes spórolt pénzünk(majdnem 90.000,ami persze az eddigi nyereményeit is tartalmazta).Hétfőn még azt mondta nem bukott csak 1-2 ezret.De tegnap mondtam neki h. fogászatra szeretnék menni,de csak abból a pénzből tudok,de majd vissza rakom ha az egészségkártyámról megjön a pénz.Akkor bevallotta h.elbukta az egészet.Hétfőn 35,tegnap a maradék.Látszik h.bántja a dolog és utálja magát emiatt és csodálkozott h. nem kiabáltam le a fejét(nem vagyok az a kiabálós),de nagyon haragszom rá.Szokott füllenteni,de csak akkor valja be ha nagy a lebukás esélye.De ilyen még nem volt, h. ilyen hülye legyen.Most mit tegyek?Persze nem fogok szakítani,mert tom h.szeret,de valahogy észhez kellene térítenem,mert nem akarom h.több hülyeséget csináljon.csalódtam benne,mert eddig nagy becsben tartotta a közös pénzünket, még ha nem is túl sok,de azért több mint fél éve gyűjtögetük.(benne voltak a szülinapi-karácsonyi pénzek, sorsjegyen nyert pénzek, fizetésből pár ezer félre rakott pénz stb.)
2010. ápr. 21. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi. Ez a szar egy függőség. Legközelebb a tévét adja majd el. Én amondó vagyok, hogy ultimátumot neki. Ez nagyon nem vicc. Soha ne játsszon, mert pszichés zavarokat okoz!
2010. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még most az elején szankcionáld, mert később már nem fogod tudni. Szerintem adj neki ultimátumot, hogy eddig és eddig vissza kell raknia a pénzt. Persze ezt úgy számold ki, hogy a fizetéséből vissza tudja rakni, de mellette játékgépre ne teljen neki. De ha úgy látod jobbnak akkor egy időre tiltsd le a közös kasszáról. Ha szeret és megbánta, akkor meg fogja érteni, hogy ezt nagy részben az ő érdekében is teszed.


üdv

2010. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak:Ezzel nincs gond, ő maga mondta h.a köv.fizetésből az én részemet visszaadja, a többit meg majd ahogy tudja.AMúgy a bankkártyája is nálam van,direkt azért h. ne tudjon költekezni,de úgy látszik még ez is kevés volt.(az amúgy nem emiatt van nálam mert gépezett,hanem mert régen sok hülyeséget vásárolt, vagy elköltötte a haverokkal)
2010. ápr. 21. 12:06
 14/15 anonim ***** válasza:
az a baj, h ha azt mondod neki, h rakja vissza határidőre, és látja, hogy esetleg nem fog menni, megint gépezésből fogja megpróbálni visszapótolni, úgyhogy ezt valahogy nagyon óvatosan kell. mindenesetre hívd föl erre a figyelmét, hogy szóljon, ha úgy látja, hogy lassabban fog menni a pótlás, és semmiképpen se gépezzen megint. csábító tud lenni, és mondhatja, hogy utána vége, de ez sajnos nem így működik.tehát azzal egyetértek, hogy rakja vissza a pénzt, csak erre nagyon vigyázz! sok sikert!
2010. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szeirntem ez olyan betegség mint a pia vagy a dróg. Nem lehet abbahagyni és nem lehet leszokni róla csak amiután elvesztett egy csomó összeget bánja ..de ha meginn van egy összeg akkor ismét nem tud prancsolni magának és ez a vágy fog uralkodni...ezt ő is tudja de sajnos könnyű beléesni de nehéz kiszokn belőle...

Azonkivülis még hülyeségekre is költekezik meg egyéb....kicist fura ez, hogy a férfi költekezik több szarra, mint a nő ez esetben...Szerintem itt a pénz dolgokat csak te kezeld egyedül és ő ne nyúljon hozzá, mert akkor ki tudja mi történik...neki meg muszáj ezt elfogadnia (szerintem elfogadja mert lelkiismeretesnek látszik utólag), mert ő is tudja magáról h a legközelebbi alkalomkor újra elköltheti az összeset.

2010. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!