Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legnagyobb büntetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legnagyobb büntetés számára?

Figyelt kérdés
A párom mostanában rákapott a játékgépekre, eddig jól is ment neki,de az elmúlt 2 napban eljátszotta az összes spórolt pénzünk(majdnem 90.000,ami persze az eddigi nyereményeit is tartalmazta).Hétfőn még azt mondta nem bukott csak 1-2 ezret.De tegnap mondtam neki h. fogászatra szeretnék menni,de csak abból a pénzből tudok,de majd vissza rakom ha az egészségkártyámról megjön a pénz.Akkor bevallotta h.elbukta az egészet.Hétfőn 35,tegnap a maradék.Látszik h.bántja a dolog és utálja magát emiatt és csodálkozott h. nem kiabáltam le a fejét(nem vagyok az a kiabálós),de nagyon haragszom rá.Szokott füllenteni,de csak akkor valja be ha nagy a lebukás esélye.De ilyen még nem volt, h. ilyen hülye legyen.Most mit tegyek?Persze nem fogok szakítani,mert tom h.szeret,de valahogy észhez kellene térítenem,mert nem akarom h.több hülyeséget csináljon.csalódtam benne,mert eddig nagy becsben tartotta a közös pénzünket, még ha nem is túl sok,de azért több mint fél éve gyűjtögetük.(benne voltak a szülinapi-karácsonyi pénzek, sorsjegyen nyert pénzek, fizetésből pár ezer félre rakott pénz stb.)
2010. ápr. 21. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
én otthagynám. ebből nem lehet kigyógyulni.
2010. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak mostanában kezdett el gépezni,de nem sokszor csak ha volt pár Ft-ja,de egyből kiszált ha látta h. baj van.Nem tudom most mi ütött belé.
2010. ápr. 21. 10:31
 3/15 anonim ***** válasza:
látom, mennyire szállt ki.. :S
2010. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez bizalom kerdese... Tiltsd le a kozos penzrol, ha szeret es megerti, hogy baromi nagyot "hibazott" akkor meg mentheto.
2010. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajna jó úton halad a kényszeres játékgépezés felé...

Ma csak 200, holnap csak 500, utána meg a családi kassza.


"A párom mostanában rákapott a játékgépekre, eddig jól is ment neki,de az elmúlt 2 napban eljátszotta az összes spórolt pénzünk"

Ezért nem szabad egy helyen játszani egyébként. Észre vették, hogy fosztja a gépet, ezért átállították "pénznyelőre"!


Én nem adnék neki enni, mondván, nincs miből.

2010. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is szakítanék..90ezer nagyon sok pénz,valakinek 2havi albérlet!
2010. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát hétfő este már adott pár 1000-et h.nehogy elköltse,de akkor még nem tudtam h. ideáig fajult a dolog.Még jó h. adott valamennyit,mert még azt is elköltötte volna.Hát igen eddig bíztam benne, hisz ő is becsben tartotta és sose nyúlt hozzá.De most "napszúrást kaphatott".Bár csak amióta velem van spórol,előttem mindig minden pénzét beosztotta,de hó végére mind elfogyott.Most meg ha játszott is, berakta a közösbe.

Most egy ideig tuti nálam lesz a lóvé.

2010. ápr. 21. 10:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát én is mondtam neki h.át fogják állítani a gépet,de nem hitt nekem.Az a rákapott heti 1-2 alkalmat jelent és csak pár perc,amíg várta a vonatot vagy megivott egy sört.Szerencsére nem az a kocsmába járós, szóval nem órákat töltött ott.De ez a 2 nap betett.Én se tudom mit gondoljak,de látszik h. bántja a dolog, csak kérdés h. meddig.
2010. ápr. 21. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ítélj elhamarkodottan.Ha látod rajta a meg bánást kapjon még egy esélyt, nem kell mindjárt levágni az ember fejét. Viszont Neki kell a csorbát helyre hozni. Mondjon le olyan dolgokról amikre eddig költött és rakja vissza a pénzt. Ha nem megy neki akkor rajtad múlik minden!
2010. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 21. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!