Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carmike10 kérdése:

Tényleg az a legnagyobb büntetés az exednek aki nem szeretett hogy boldog vagy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Főleg ha ő dobott, és neki meg nem jön össze semmi. :D
2011. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lesz*rja hogy mi van veled.
2011. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretett, annyira nem vágja földhöz, hogy mással vagy. Max a büszkesége bánja, de érezni nem sokat érez...
2011. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát......:/
2011. jan. 29. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Már miért lenne büntetés? Csak akkor az, ha szeretett, ha még most is szerelmes beléd, ha nem tud lemondani rólad.


Ha nem szeretett, vagy már nem szeret, esetleg barátilag szeret, akkor egyáltalán nem büntetés.


Sőt, ha nagyon nem szeretett, akkor örül, hogy végre megszabadult tőled. Maximum a büszkeségét bánthatja.

2011. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem szeretett, akkor nem érdekli.
2011. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő még szeret, és mással lát akivel láthatóan nagyon jól érzed magad ( és nem csak azér vagy vele h lássa h hú neked milyen jó már is túlléptél.. ) akkor szerintem igen
2011. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan leszarom, mi van az exemmel, ha boldog, ha nem, nem foglalkoztat, az a helyzet.
2011. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább neked büntetés, ha vele foglalkozol állandóan.
2013. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!