Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak tényleg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak tényleg az a legnagyobb büntetés ha rá se nézek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha régebben nézett valaki, mert bejöttem neki de engem nem érdekelt, rá se néztem ilyenek.. Akkor lehetséges hogy most azért nem néz rám mert azt hiszi nem érdekel?(ez nem igaz de ez nagyon hosszú történet..)
2010. máj. 27. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aha:(
2010. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja
2010. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez milyen hülyeség..én például utálok szemezni, mert ha elneveti magát az, akivel szemezek, rögtön azt gondolom hogy röhög rajtam...utálom. Nem szeretek szemezni mert általában nevetgélés a vége, vagy elkezd duruzsolni a barátnőivel.
2010. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
milyen igaz:/ akkor mit csinálsz?
2010. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2010. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elnézek. Mégis mit kéne csinálnom? Nem egyszer kaptam a pofámba, hogy "miafasztnézel". Ezek után szerinted fogok szemezni? Ha valamit akarok akkor odamegyek és kész. Szemezni nem fogok, kétszer próbáltam, abból egyszer kb 1 méterre ült előttem a buszon és fél óráig néztünk egymás szemébe, és közben már mindent csináltunk egymással gondolatban, de ez más. Kivétel volt. Tuti, hogy az a gyakoribb hogy beszólnak, hogy mi a francot néz az ember. És ez baromi ciki főleg a buszon.
2010. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem elvesztette a reményt a csaj/srác.És igen, azthiszi már nem kellesz neki.Ezért nem néz rád többet.
2010. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"miafasztnézel".


hallod ember. ha egy csaj ezt mondaná nekem én ugy beolvasnék neki hogy a betonba beolvadna.


neked is ezt kellett volna. hiába hogy ismeretlen ribanc akkor is !

2010. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és mit mondassz neki? Te alulműveletlen csúnyabeszédű pina!

Azért mert ez az igazság, még jól ki is röhögne. Ezeket max úgy tudod elküldeni ahogy neked válaszoltak. De akkor meg a körülttem lévő emberek néznének olyan szintűnek mint az a p.icsa.

2010. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!