Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexmentes kapcsolat. Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes kapcsolat. Meddig turjek?

Figyelt kérdés
A parommal 2 eve vagyunk egyutt. Nehez idoszak volt mindkettonk eleteben, amikor megismerkedtunk igy annyira nem viselt meg,hogy nem fekudtunk le egymassal tobb honapig, mert teljesen elmerultem a munkaba es a tanulasba. Mivel hasonlo cipoben jartunk igy hamar ragaszkodni kezdtem hozza, de fel ev utan volt hajlando velem lefekudni eloszor,ami szornyen sikeredett. Persze megnyugtattam,hogy ne izguljon minden rendben volt. Gondoltam,hogy ha mar sikerult feloldodnia neki is, akkor kezdemenyezek nala, hatha igy konyebb lesz. Na, ez rohadtul nem igy volt. Szinte mindig elutasitott, remegett,, ideges volt es nem volt hajlando leullni megbeszelni velem a dolgokat. Elottem nem volt meg kapcsolata, talan eggyetlen novel jutott el addig, hogy le fekudjenek. Mivel ezt is tudtam,hogy tapasztalatlan, ezert meg mindig vartam,hogy sikeruljon legyozni a szegyenlosseget...Teltek a honapok es egyszeruen nem tudtunk egyszer sem lefekudni ugy egymassal, hogy ne vihancolt volna valamin. Pl:honapokig nem huzta le a polojat elottem,mert szegyenlos volt. Kezdtem magam ugy erezni, mint egy fadarab. kiabrandultam teljesen belole, mert egyszeruen semmit nem tudott velem kezdeni. Ezmellett a csaladjaval is tobb konfliktusunk is volt, ami megpecsetelte a szexualis eletunket. Szinte mindig egyutt vagyunk, ugyhogy nincs mas a kepbe nala meg elegge visszahuzodo, szoval ez kizarva. Viszont en kezdek bekattani.. Egy honapja, hogy uj munkam van es ott megismerkedtem egy sraccal,aki azota is "bearanyozza" az amugy dogunalmas napjaim mellette. Nem volt koztunk semmi,mert tartom meg magam,de mar nem birom. Ket hete megkertem,hogy koltozzon haza es ne huzzuk egymas idejet, de ugyanugy meg itt lakik, kerulgetjuk egymast eskulon szobaban is alszunk,Mi a fenet csinaljak,hogy vegre megertse, hogy ez igy nem mehet tovabb? Mar a megcsalason is gondolkodtam, mert lehet igy felfogna,hogy en befejeztem vele.

2016. aug. 20. 23:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mar rengetegszer probaltam Vele beszelni, de sajnos valaszra se meltat. Meg annyit se mond,hogy hagyjam beken..semmit. Megrazza a vallat es ennyivel elrendezi a temat Mar tobbszor felalanlottam neki,hogy keresek szakembert aki segit es el is megyek vele, bele is egyezett, de mire oda kerult a sor,hogy meg kell jelenni mindig kitalalt valamit. Szakitani mar tobbszor szakitottam, a ruhait osszepakoltam es az ajtoba igy vartam,de egyszeruen nem erti,hogy mi a bajom!!! Mondtam szepen-csunyan de nem.. Az en lakasomban vagyunk most, nem tudom mar mit kezdjek ezzel a helyzettel.. De szornyen erzem magam
2016. aug. 23. 22:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már teljesen abnormális helyzet.

Nincs mg egy nő, aki ennyi türelemmel és elszántsággal próbálná bevezetni a szexualitásba, ez nem rázza a vállát, de ki meg nem költözne a lakásodból?

Nem vagyok híve a gorombaságnak, de szánj rá pár ezer forintot és cseréld ki a zárat, aztán majd az ajtó előtt rázogathatja a vállát.

Visszataszító ez a pofátlan ragadás.

2016. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En legkozelebb osszeszednek par ferfi csaladtagot, es veluk egyutt gyoznem meg ot, hogy jobb lesz neki lakason kivul. Ha kell vilagosan kifejtenem hogy miert szakitok vele, ott mindenki elott, majd kozben hivnek egy lakatost aki mire ennek vege, mar le is tudna cserelni a zarat. Hulyekkel nem kell es nem is lehet kedvesen banni.
2016. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

#10-es voltam (bár azt nem értem, hogy miért kellett az embereknek lepontozniuk a válaszomat, csak mert nem értenek vele egyet, de mindegy)


ha már túl vagytok azon is, hogy megpróbáltad megbeszélni, szakembert bevonni, stb, akkor sajnos tényleg nem sok egyéb lehetőséged marad. nyilván erősebbek a problémái, mint a megoldókészsége, de ha ő egyáltalán nem is próbál megoldást találni és nem is partner benne, hogy te segíteni tudj, akkor sajnos szerintem sem marad más megoldás, mint lemondanod róla és a reményről, hogy javulhat a helyzet vele. ha ennyire nem fogja fel, hogy ezzel a kapcsolatotok mennyire megromlott és nem lehet vele beszélni, akkor tényleg nincs más lehetőséged, mint az ultimátum és az erő. ha semmi másból nem ért.

,-((

2016. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ha a tiéd a lakás, akkor nyugodtan hívhatsz rá rendőrt? Mivel ő papírforma szerint senki, ezért a rendőr elzavarhatja őt a lakásodból, és ha nagyon hepciáskodik vele a fiú, akkor előkerülhet a gumibot, bilincs, be is vihetik. A rendőrség Köteles intézkedni, ha bejelented a magánlaksértést.
2016. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy ezt a férfit valamikor (gyerek-, kamaszkor?) szexuálus zaklatás érte.

Amit nem értek: nem hoztad szóba, nem kérdezted, nem beszéltetek róla? Miért nem küldted pszichológushoz?

Egy felnőtt férfi nem meri levenni a pólóját? Ez szerinted normálus? Sajnálom őt, sokat szenvedhet. Most meg pikpak kirúgod.

Persze jogos az elvárás, de sokkal előbb tenni kellett volna érte.

2016. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocs, utólag olvasom, próbáltál segíteni.
2016. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!