Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes kapcsolat?

Figyelt kérdés

Akik szexmentes kapcsolatban élnek: Miért? Mióta? Melyik fél kérésére? Előtte próbáltátok már, akár együtt, akár mással? Gyermekvállalásnál rászánjátok/rászánnátok magatokat?

Akik nem: Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatokról?


2009. nov. 24. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem az ilyen kapcsolatokról, hogy nem egészségesek. Egy normális kapcsolathoz hozzá tartozik a szex. Ha valahol egyikük sem akar szexelni, akkor szeirntem baj van a kapcsolattal.
2009. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
ilyen kapcsolat ritka mint a vakmadár, ha van az se él sokáig
2009. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem Mo-n nagyon kevés az ilyen beállítottságú (aszexuális) lány, vagy fiú, talán ha egy kezemen össze tudnám számolni őket...

Én pl. még eggyel sem találkoztam, de ez nem zárja ki, hogy léteznek ilyen emberek.

21/aF

2009. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Szex nélkül egy kapcsolat? Jó persze 13-14 évesek például még csak nem csinálnak semmit, meg hát sokan a kapcsolat legelején.

De, hogy valaki végig semmit? Nem tudom.

Én 3 hónapot vártam vele :)

De jó volt mikor megtörtént.

2009. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

18:37

Legalább tudom, hogy rajtam kívül van így más is.

19/F

2009. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
18:41 Aszexuális vagy? A kérdésre válaszolsz? Kíváncsi volnék.
2009. nov. 24. 18:46
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

ismerek egy lányt aki nem akar a házasságig semmi szexet... szal őneki eddig minden kapcsolata mentes volt, szóval a miért re válasz lehet vallási indittatás. de házasság után ő is csinálná, csak nemtudom mennyire aktivan, szóval létezik ilyen, én nem járnék vele...

20/f

2009. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Létezhet ilyen. Sok esetben az lehet az oka, hogy valami olyan dolog van a háttérben ahol kell várni bizonyos időt. Pl: kapott egy fertőzést és nem tudják kikezelni illetve allergiás is az óvszerre. Ilyenkor ti mit tennétek? Sajnos a családomban ez történt. Itt csak a megtartóztatás marad.
2009. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésre nem tudok nagyon válaszolni. Barátnőm elhagyott, mert 1 év után sem voltam hajlandó lefeküdni vele, mert nem kívánom. Nem vele volt a baj, én nem akarom ezt a testi kapcsolatot. Csókolózni nem szeretek, csak muszájból tettem :/ Csak ha találtam egy lelki társat, mindig az lett a vége, hogy le akart fektetni..

19/F

2009. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
nekem az öcsémmel és a nővéremmel van szexmentes kapcsolatom.
2009. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!