Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes kapcsolat?

Figyelt kérdés

Akik szexmentes kapcsolatban élnek: Miért? Mióta? Melyik fél kérésére? Előtte próbáltátok már, akár együtt, akár mással? Gyermekvállalásnál rászánjátok/rászánnátok magatokat?

Akik nem: Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatokról?


2009. nov. 24. 18:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem mindegy,hogy emberek azért nem fekszenek le,mert van valami betegség(lelki vagy fizikai),vagy csupán csak azért mert nem akarnak.Az utóbbi szerintem nem is kapcsolat.Ha nem kívánják egymást,abból ígyis úgyis kapcsolatellaposodás lesz.Ha meg betegség van,és amiatt nem tudnak szexelni,még inkább kívánják.(normális esetben)
2009. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
19:19: 3. hozzászólásban pont ezt fejtettem ki részletesen, egészséges ember soha nem fogja megérteni milyen egy aszexuális ember.
2009. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Aki azt hiszi, hogy nagyon kevés az ilyen kapcsolat, az fiatal és magából indul ki :). Én sem tudom elképzelni magamról, de házaspárok ezrei vannak úgy, hogy nem szexeltek ÉVEK óta. Nem, szerintem sem normális, de a felek változnak, a testük is változik, és az idő a szerelmet és a vágyat is megkoptatja... ezért kell olyat választani, aki tényleg minden téren passzol, mert akkor később sem lesz a dologból unalom és érdektelenség.
2010. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
63%

szerintem nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban .Attol meg nem lesz unalmas ha nincs sex!!!! Szerintem nem cak ugy lehet kimutatni h valakit mennyire szeretsz, vagy h mennyire jo vele.En ugy gondolom h vannak ennel fontosabb dolgok is. Bocs a hibakert, de kulfoldrol irok:P

18 / L

2010. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

én is szexmentes kapcsolatban élek már 3-4 éves idejét se tudom már..

és nagyon hiányzik a szex, de nem kívánjuk egymást, ő se kezdeményez.. viszont minden más téren jól megvagyunk, barátok is vagyunk, anyagilag is, ami a mai világban fontos, ezért nem akarok mást, viszont szexben igen, sokszor elvágyódom gondolatban, csak partnerem nincs..

35/N

2010. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Én is külföldről írok, de helyesen. Egyébként te szűz vagy még, vagy úgy mondod ezt, hogy már tudod milyen a szex? És ha igen, sikerült is, úgy értem, volt orgazmusod?

És ha volt, te tényleg le tudnál mondani a szexről életed végéig valaki miatt? Vagy te is aszexuális vagy?

2010. jan. 14. 13:26
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Sokféle oka lehet egy szexmentes párkapcsolatnak. Az aszexualitás is okozhatja, bár az nagyon ritka. Én nem vagyok teljesen aszexuális, bár a szexet sohasem tartottam fontosnak, nem igénylem. Sose értettem, miért annyira központi kérdés sok ember számára.
2010. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én már lassan 4 éve nem szexeltem (de előtte sem túl sokat.) Persze kapcsolatom sem volt. De szex nélkül is lehet élni. Én már teljesen hozzá szoktam. Néha van hogy este mikor lefekszem, kívánnám, de eltudja nyomni magában az ember ezt a vágyat. Persze az más kérdés, hogy ez mentálisan mennyire egészséges. Végül is nem tartom magam elmebetegnek, de túl boldog sem vagyok.

Tehát szerintem elképzelhető! Főleg ha már előttem esetleg volt szex valaki mással, de nagyon nem volt jó. Így egyszerűen nincs is minek hiányoznia. (lány voltam)

2010. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem aki nem értékeli a szexet és nem vágyik rá, annak még nem volt része jóban. Rossz partnerrel volt, illetve nem érti, hogy a szex az nemcsak egy testi vágy, hanem az örömszerzés legkönnyebb és leghálásabb módja. Nem értik, hogy jó szexuális kapcsolat testi-lelki egyesüléssel jár.


Ugyanakkor az is lehet, hogy az ilyen emberek nem is akarnak egyesülni mással. Jólenne szeretni, de ők inkább félnek a másiktól, meg saját maguktól is. Sajnálom őket, mert könnyebben lehetnének boldogok, mint gondolnák. Akinek rendszeresen van része ölelésben, érintésben, orgazmusban az sokkal kiegyensúlyozottabb és könnyebben éli meg a hétköznapokat. Sokkal kevesebb frusztráció lenne a világban.


A vallásosok a szexet szerintem valami perverz dologgal azonosítják. Rituális gyilkossággal, meg hasonló pogány szertartással veszik egy kalap alá. Nem tesznek különbséget az egészséges szeretkezés és a különböző perverz elhajlott szexualitás között. Nem csoda, hogy a papok közül kerülnek ki a pedofilok. Ha a szexuális vágyat elnyomják más úton hívja fel magára a figyelmet. Perverz formában.


Minden ilyen emberre vonatkozik, hogy nem érti meg, hogy ez a dolog szent.

2010. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
elöször is hány éves vagy te?? mert ha ilyen 13-14-15 akkor neked még nem is kell a sex! amugy meg szerintem minden kapcsolatban fontos a sex!! nem igazán hallottam még ilyenről...
2010. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!