Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexmentes kapcsolat. Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes kapcsolat. Meddig turjek?

Figyelt kérdés
A parommal 2 eve vagyunk egyutt. Nehez idoszak volt mindkettonk eleteben, amikor megismerkedtunk igy annyira nem viselt meg,hogy nem fekudtunk le egymassal tobb honapig, mert teljesen elmerultem a munkaba es a tanulasba. Mivel hasonlo cipoben jartunk igy hamar ragaszkodni kezdtem hozza, de fel ev utan volt hajlando velem lefekudni eloszor,ami szornyen sikeredett. Persze megnyugtattam,hogy ne izguljon minden rendben volt. Gondoltam,hogy ha mar sikerult feloldodnia neki is, akkor kezdemenyezek nala, hatha igy konyebb lesz. Na, ez rohadtul nem igy volt. Szinte mindig elutasitott, remegett,, ideges volt es nem volt hajlando leullni megbeszelni velem a dolgokat. Elottem nem volt meg kapcsolata, talan eggyetlen novel jutott el addig, hogy le fekudjenek. Mivel ezt is tudtam,hogy tapasztalatlan, ezert meg mindig vartam,hogy sikeruljon legyozni a szegyenlosseget...Teltek a honapok es egyszeruen nem tudtunk egyszer sem lefekudni ugy egymassal, hogy ne vihancolt volna valamin. Pl:honapokig nem huzta le a polojat elottem,mert szegyenlos volt. Kezdtem magam ugy erezni, mint egy fadarab. kiabrandultam teljesen belole, mert egyszeruen semmit nem tudott velem kezdeni. Ezmellett a csaladjaval is tobb konfliktusunk is volt, ami megpecsetelte a szexualis eletunket. Szinte mindig egyutt vagyunk, ugyhogy nincs mas a kepbe nala meg elegge visszahuzodo, szoval ez kizarva. Viszont en kezdek bekattani.. Egy honapja, hogy uj munkam van es ott megismerkedtem egy sraccal,aki azota is "bearanyozza" az amugy dogunalmas napjaim mellette. Nem volt koztunk semmi,mert tartom meg magam,de mar nem birom. Ket hete megkertem,hogy koltozzon haza es ne huzzuk egymas idejet, de ugyanugy meg itt lakik, kerulgetjuk egymast eskulon szobaban is alszunk,Mi a fenet csinaljak,hogy vegre megertse, hogy ez igy nem mehet tovabb? Mar a megcsalason is gondolkodtam, mert lehet igy felfogna,hogy en befejeztem vele.

2016. aug. 20. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Dobd ki. Változtatni, megbeszélni nem volt hajlandó. Minek kínzod magad már 1,5 éve?


Nem vagyok híve a kapcsolatok azonnali felrúgásának, de itt már több mint egy évnyi szenvedésről beszélünk.

2016. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én szimplán kidobnám. Összeszedném a cuccait, elvenném a kulcsait, majd közölném vele, hogy ezt jelenti, hogy szakítottunk, viszlát. Vagy egyszerűen hívd át az új srácot egy kávéra, filmre, dumálásra. Azt talán belátatja vele, hogy rajta kívül vannak férfiak is a világon, akik nem viháncolnak meg remegnek meg nyavalyognak a pólójuk miatt, ha bármiféle férfias teljesítményre kerül a sor. Szánalmas.
2016. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Megértelek, mindenkinek nehéz az elején, de hát benned igazán bízhatott volna - úgy látom.

De mi az, hogy megkéred, hogy költözzön, és nem költözik?

Mond meg, hogy holnap este húzzon el, mert hármasban nem szeretnéd. Majd felfogja.

2016. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig.

Mennie kell. Bár azt nem írtad(vagy nem voltam elég figyelmes) kié a lakás. Mert ha a tiéd, akkor egyszerű az ügy. Holnap szólsz neki, hogy adott napig hagyja el a lakást, lecserélteted a zárakat. Ha albérlet, akkor megkérheted a költözésre, amit nem köteles elfogadni. Ebben az esetben az a megoldás, ha te keresel új otthont.

2016. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ejj, a sok "tanácsadó"... debezzeg ha terhes/kisgyerekes nő lenne a nemkívánós! :)
2016. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Utolso, itt egyaltalan nem errol van szo. Olvasd el meg egyszer.
2016. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne türj tovább! Semmi értelme. Csak tönkre teszed magad. A többi lényeges dolgot már leírták elöttem.
2016. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

#5 tök jól látod: egy másik kérdésre másik válaszok születnének, arra is, hogy milyen táppal etessem a 2 hónapos kiskutyámat?

Hogy milyen párhuzam volna egy kismama, meg egy pólóját levenni szégyenlő "fiú" között, az csak a te agyadban látható.


Ha már megkérted Kérdező, hogy húzzon el, akkor ez a kapcsolat már nincs. Szóval nem csalod meg, ha összejössz olyannal, aki nőnek néz téged.

2016. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem megkérni kell,hanem utasítani!

Én egyszer annyit mondtam:Na pakolj,van 5 perced,hogy összeszedd a cókmókodat!

...és összeszedte ,kinyitottam az ajtót,annyit mondtam:hello :)

2016. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

az igényeid teljesen normálisak és megértem, hogy rosszul viseled ezt a helyzetet. tényleg nem maradhat így, mert ebbe tönkremész te is és a kapcsolatotok is. viszont a történetedből úgy látom, hogy nektek egyáltalán nem sikerült megbeszélnetek a helyzetet és kideríteni sem a probléma okát, vagy megoldást találnotok. márpedig egészen biztos, hogy nem ok nélkül csinálja és biztosan nem te vagy az oka. de ha te nem segítesz neki legalább elindulni a megoldás felé, akkor ki fog?


lehet, hogy valami nagyon mélyen gyökerező lelki problémája, szorongása, vagy akár sérülése van, ami miatt nem tudja normálisan kezelni ezt a helyzetet. a jelek pedig még csak beszélni sem tud róla. említed, hogy a családja is bekavart valahogyan a dologba. könnyen lehet, hogy eleve a családjából hozott magával valami terhet (akár egy zaklatás, vagy egyéb bántalmazás emléke, vagy csak valami furcsa szocializációs probléma, ami miatt kisiklott a szexuális fejlődése).

pszichológussal, szexuálpszichológussal, vagy párterápiával próbálkoztatok? ha neked sem tud megnyílni, akkor egy idegennek se fog könnyen, de lehet, hogy egy szakembernek nagyobb gyakorlata van benne, hogy olyan kérdéseket tegyen fel, amik közelebb visznek a megoldáshoz. ha sikerülne a probléma okát kideríteni, akkor talán leküzdeni is könnyebben menne, mint ha csak ráparancsolsz, hogy oldja meg, de azt se tudja, hogy mi az oka és hogyan is kéne hozzáfognia. szerintem mindenképpen segítségre szorul és jelenleg te vagy az egyetlen, aki ebben segítségére lehet.


hogy együtt maradsz-e még vele egy darabig, miközben megpróbáljátok megfejteni az okokat, vagy ha már egyszer kimondtad, hogy menjen, akkor tényleg szakítotok, az csak rajtad áll. egyik miatt sem kell magad rosszul érezned. de szerintem abban mindenképpen ösztönöznöd, támogatnod és segítened kellene (bántás, vádaskodás és számonkérés nélkül), hogy megpróbáljon szembenézni a problémával és szakemberhez fordulni segítségért.

2016. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!