Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők milyen pasikat szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen pasikat szoktak visszautasítani?

Figyelt kérdés
A 18-32 évesek.
2010. ápr. 20. 09:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Adni szoktam magamra nem öltözök macsóként, de ha csajos helyre megyek akkor nála, első az ápoltság és megpróbálok haladni a divattal, ha a pénztárcám engedi.
2010. ápr. 20. 09:35
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok. Szerintem nem írtam olyan nagy dolgokat, hogy ezen csodálkozni kellene. De ez az én véleményem és eddig már sok olyat találtam, akikben ezek a néhány, engem kiakasztó tulajdonság nem volt benne.
2010. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Az intelligencia alatt a hölgyek mit értenek?
2010. ápr. 20. 09:37
 14/24 anonim ***** válasza:
életfelfogás, tudás, gyakorlatiasság. nagyjából. és szerintem egy nagyon fontos ffi tulajdonság, hogy legyen talpraesett, ne anyámasszony katonája. nem az a lényeg, hogy milyen márkájú ruha van rajtad, ha normálisan fel vagy öltözve..:)
2010. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én csak a cigányokat meg a balhés kocsmás garázda parasztokat szoktam kerülni. Gáz??
2010. ápr. 20. 09:43
 16/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretik a határozatlanokat, és a nyomulósakat(értsd határozottakat) Nem szeretik a kedveseket, nem szeretik a bukókat. Külsőre legyen izmos, de legyen olyan kis aranyos hasa, amihez oda lehet bújni, legyen magas, de ha alacsony az se baj, fiatalabb lehet, de ha öregebb az se baj... Ezek alapján az jön le , hogy nem tudják, hogy mit szeretnek. Legalábbis általánosságban igaz, hogy amit leírnak annak az ellenkezője jön be nekik(értsd magas szőke kék szemű izmos--> közepes magasságú fekete barna szemű, és még lehet van egy kis sörhasa is)
2010. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

09:57

Igen, ez azt jelenti, hogy szerencsére mindenki más típusú férfiakat szeret. Mi lenne, ha mindenkinek ugyanazok tetszenének?

2010. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A határozott és a túl nyomulós pasik között van az arany középút.

Egyébként meg nincsenek szabályok, mindenki maradjon meg olyannak, amilyen, mert minden nőnek más tetszik. Egyiknek ez, a másiknak meg az.

2010. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Akkor az gáz amit az előző kommentemben írtam?
2010. ápr. 20. 10:09
 20/24 anonim ***** válasza:

Édes Istenem,ahány ember,annyiféle,szóval ez a kérdés teljesen értelmetlen!Minden nőnek más jön be,mert mindenki egyéniség,mindenkinek mások az elvárásai a másikkal szemben.


nekem például tetszik,ha egy pasi figyelmes,és érzelmes,míg más ettől a falra mászik.Szóval ízlések,és pofonok.Itt nme lehet általánosítani!Ami nekem bejön,az nem biztos,hogy másnak is.Szóval ismerj meg minél több nőt,és szerezz tapasztalatokat,aztán majd kialakul a személyiséged,és találsz majd valakit,aki illik Hozzád.Akinek úgy kellesz,ahogy vagy,és nem akar megváltoztatni.

2010. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!