Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet növelni az önbizalmat?

Figyelt kérdés

Semmi önbizalmam nincs! Gyerekkorom óta unokanővérem volt a megtestesült szépség.Azt mondják nem vagyok csúnya én átlagosnak mondanám magam( mondjuk a szépség relatív)lassan öt éve van barátom ő az első komoly kapcsolatom és nem tudom elhinni, hogy tényleg én kellek neki!

Nagyon sajnálom szegényt, sokat tűr ő is, elég nehéz eset vagyok és nagyon féltékeny!Nem vagyok elégedett magammal és szertném tudni mitől lehetne önbizalmat növelni?Mert szerintem önbizalom hiány miatt vagyok nagyon féltékeny!


2008. szept. 30. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Elhatározod és kész. Legyen önbizalmad, hogy legyen önbizalmad... Ezt nem lehet könyvből kiolvasni, vagy piacon kilóra venni. Egyike azon matériáknak, amit egyedül kell megalkotnod. Senki más nem segíthet, mert akkor már benne bízol és nem magadban.
2008. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1éve volt ilyen problémám, és pár hónapja tudtam "leküzdeni"...és nekem az segített, hogy 6hónapja összejöttem egy fiúval akivel még most is együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, és tőle sokat halom, hogy szép vagyok, meg hasonlók, és ((lehet ez hülyeség, de nekem ez segitett)) sokat nézegettem magam a tükörbe, és már énis tudom, hogy nem vagyok csúnya, sőt:)...és a barátom mellett teljesen felszabadult tudok lenni(nem azért mert szépnek art, hanem mert szeretem) és ez kihat a környezetemre is(mármint ott is felszabadultam önbizalmasabb vagyok) Ez tényleg jön magától, ha szeretnéd, akkor eléred! Ha kis nyuszi akarsz lenni, akkor az leszel...Ha meg azt akarod, h utánad nézzenek az utcán, és a társaság középpontja legyél, azt is eléred!! SOK SIKERT:)
2008. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap elmondtam 5x mikor a tükörbe néztem, hogy "Gyönyörű vagyok" s a végén már el is hittem... :)
2008. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Hát én 5 éve élek párkapcsolatban és ennek ellnére nincs önbizalmam. De nem is rossz ötlet, hogy sokszor mondogatom szép vagyok!

Köszi mégegyszer kipróbálom!

2008. okt. 1. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!