Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám párom önbizalmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám párom önbizalmát növelni?

Figyelt kérdés
20 éves,önbizalomhiányban szenved,kissebbrendűségi érzete van.Nem hisz magában,nem mer belevágni dolgokba,nem tud feloldódni társaságban.Köszönhető az annak,hogy rossz gyerekkora volt,de segíteni akarok rajta,h tudja én szeretem és támasza vagyok.Azt is nehezen látja ,h szerelmes vagyok belé,mert nem hiszi ,hogy Ő érdemes arra,h szeressék.Hiába mondom neki,h helyes és nagyon okos,az ellenkezőjén van.Nem hiszi el,hogy lehet Őt szeretni,holott én imádom!Hogyan segíthetnék rajta?
2009. jan. 4. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Gonodolom te vagy a nő, ő férfi.

Orálisan elégítetted már ki?

2009. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a drasztikus megoldások híve vagyok, érdemes ezzel szembesíteni...sztem ha már mindent bedobtam, és rengeteget mondogattam neki, és semmi eredménye, akkor tuti kibuknék és nagyjából aztmondanám neki, hogy tudodmit? ha aztmondod nem vagy érdemes rám, és ezt továbbra is így gondolod, akkor tényleg nem vagy......vagy vmi ilyesmi...egyébként a szerelemmel durva dolgokat el lehet érni..én pl elértem hogy a párom nem szégyenlős előttem meg ilyenek...ezis egy szinten gátlás volt...de ha ennyire nem hagyja magát a barátod, akkor szerintem télleg tépd ki gyökerestől, és beszéljetek mindarról, ami esetleg őt zavarja:)
2009. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem hallgatnék az utolsóra, az ilyen ember nagyon labilis tudom magamról ha nem csinál semmit akkor kitud nagyon akadni én is ilyen vagyok és mivel ilyen vagyok tudom milyen elmondom szerintem mit csinálj, hogy hogyan tudod meggyógyítani... már maga az, hogy vagy neki rengeteget lendített az önbizalmán mindig dicsérd akármit csinál de ne ess túlzásba mert akkor gyanakodni kezd és azt hiszi gúnyolódsz vele (tudom magamról én is így gondolom)... ha lehet a nagy társaságot kerüld el vagy ne vidd oda csak rossz lenne neki... kezdjetek el valami sportot ami nagyon nagy mozgásigénnyel jár és erősen lefárasztja ettől szintén megerősödik majd a lelke mikor sportoltok legyél butácska direkt ronts el csinálj valamit rosszul engedd, hogy tanítson és mikor JAJ megmutatta hogy kell akkor tudd ez szintén nagyot lök az ember önbizalmán... nagyobb társaságba úgy tudod beszoktatni és a gátlásait feloldani, ha egyenként megismerteted vele az embereket olyanokkal kezdve akiket belehet avatni és SOHA nem mondják el miért vannak ott mit tervezel senkinek mert ha elmondják és híresztelik nevetség tárgya lesz a fiúd egyrészről másrészről visszazuhan az önbizalma... egy ember megismertetése eltarthat több hétig is addig kell ezt csinálni egyenként míg a barátod meg nem bízik bennük vagy képes ellazulni... ha ez sikerült nagy társaság különösebb gondot nem fog neki okozni de azért arra figyelj, hogy soha ne maradjon egyedül mindig bízz meg valakit, h legyen mellette és dumáljon neki sokat... ha magamat akarnám a tudtomon kívül meggyógyítani így tenném! fárasztó nagyon hosszadalmas feladat de ha annyira szereted megteszed neki biztos vagyok benne h örökké hálás lesz... szerencsés a barátod mert van esélye meggyógyulni :') nem azért amit leírtam hanem mert ott vagy mellette bár lenne nekem is valaki aki segít :( de nincs
2012. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!