Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám segíteni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám segíteni és növelni a barátnőmnek az önbizalmát?

Figyelt kérdés
A bókjaimra rávágja, hogy nem is igaz és ő nem is szép. Pedig én szerintem igen és mások is megmondták hogy helyes, de ő ezt nem hiszi el. Bizonygatja, hogy ő nem tökéletes, pedig nekem ő kell, más lányra nem is tudok igazából úgy ránézni, mióta szerettem őt, mert hidegen hagynak, de ő nem hiszi el. Ő maga is úgy tartja hogy önbizalomhiányos és magát okolja emiatt és ez elég rosszul esik nekem, de igazából nem tudom igazán mit is kellene tennem, hogy ne gyötörje magát ezen. Főleg a testével nincs megelégedve, pedig szerintem tökéletes alakja van, de ő maga szerint kövér. Előre is köszönöm a tanácsokat.
2008. szept. 8. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogyha neked nem lenne tökéletes akkor nem lennél vele!!!Meg hasonlókat mondjál amitől érzi h te azért választottad mert igenis olyan amilyen neked tökéletes!!!Mondogasd neki sokszor!!Mond neki h semmi baja a testével sőt még a jobbnál is jobb.Aztán talán felfogja h neked ez így jó és elfogadja magát.Mond neki h tudod h jó ízlésed van és azért vagy vele!Mióta vele vagy nem tudsz más lányra ránézni nem mintha akarnál.Lehet nyálas dumák de nekem bejönnek!!!Vegyél neki vmi ajándékot, kis apróságot amire ráteszel egy cetlit h a legszebb lánynak az életemben!stb. Ha így sem lesz önbizalma akkor ott vmi komolyabb bajok vannak!!!
2008. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vonzás törvénye... Volt már hasonló barátnőd? Olyan, aki szintén önbizalomhiányban szenvedett? ...

... Ez utóbbi persze csak "mellékes" kitérő... Ha a lánynak gond van az önértékelésével, azt rendszerint nagyon nehéz kívülről helyretenni. Sokszor nem is a testével van a baja, hanem a probléma mélyebben gyökerezik, de egyszerűbb egy konkrét dolgot hibaforrásforrásnak megnevezi.

A barátnőd szerintem csak belülről változhat meg: neki kell belátnia, hogy nincs oka alulbecsülni magát. Te segíthetsz neki ebben, de a döntő lépést neki kell megtennie. Egyszerűen el kell döntenie, hogy milyen életet szeretne: boldogat, vagy boldogtalant?

A saját jól felfogott érdeke, hogy változtasson a gondolatain...

2008. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!