Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm (volt barátnőm)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (volt barátnőm) megcsalt az egyik "kedves"haverommal (volt haverommal). A csajt szeretem, de most mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves. A barátnőm. Én és a haverom 22 vagyunk. Már ovodában is együtt mérleghintáztunk.Nem gondoltam volna, hogy pont ő fog hátba szúrni. Elengedtem bulizni a hétvégén a barátnőmet, egy kicsit ő is kapcsolódjon ki.Lassan két éve és 7 hónapja vagyunk együtt.Nem szokott alkoholt inni, szóval ő teljes mértékben hibás ebben. A haverom is ott bulizott,és odament a bnpmhöz, hogy mi van vele, meg hol hagyott..Táncoltak meg minden, amikor a haverom megcsókolta,és másnap reggel együtt keltek fel nála..Reggel rejtett számról hívtam, és a haverom vette fel...így lebukni, azért egy kicsit gáz is. Megkeresett a barátnőm, elmondott mindent, de én ezt így már nem hiszem hogy akarom folytatni. Viszont nagyon szeretem.A haverommal azóta nem beszéltem,csak telefonon, de azt nem baráti beszélgetésnek jellemezném. Viszont ha találkoznék vele, nem hiszem hogy megállnám..na mind1..Szerintetek mit csináljak? Köszi!Robi
2010. ápr. 19. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én egy szót sem szólnék ezek után egyikhez sem.
2010. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mit ezen átgondolni! Mehet a levesbe mindkettő!!! a csaj tuti nem szeret téged! amikor épp máson lovagolt hogy-hogy eszébe se jutottál??? Erre nincs bocsánat! Gondolkodás nélkül azonnal lapát!!!
2010. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát ez azért annyira nem könnyű...

Így menne nem is haboznék...

2010. ápr. 19. 15:10
 14/17 anonim ***** válasza:

Na persze, 100% a csaj a hibás, mert a pasiknak mindig megengedett, hogy csapják a szelet, ilyen mondvacsinált indokkal, hogy ösztön? Ne legyetek nevetségesek!


Egy kapcsolat két emberen múlik. Vagy azért lép félre, mert valami nem stimmel a kapcsolatban, és megbotlott, vagy mert gyenge jellem, hogy ellenálljon a pasasok csábításának. (persze, elvárnátok, hogy minden nő rendelkezzen atombiztos jellemmel?:D)


Szerintem amúgy nem szerelmes már a lány, ha ez megtörténhetett - az alkohol meg nem indok semmire, csak feloldja a gátlást... ha valamit alkohollal művel az ember, azt anélkül is megtenné, ha nem félne/lenne benne elég gerinc.


Amit én tennék abban az esetben, ha még szeretném a csajt: megpróbálnám megbeszélni vele, miért történhetett (elvégre mégiscsak 31 hónapja vagyunk együtt), és hogyan lehetne folytatni... Azt már neked kell tudni, kérdező, hogy te mit bírsz elviselni. Ha a sértett önbecsülésed erősebb, mint a szerelem és megbocsátás, akkor hagyd ott.


A haver meg természetesen lapát, ő is visszakozhatott volna, de ehelyett inkább rástartolt a barátnődre...


Sohasem az a probléma, hogy furcsa érzések jönnek fel, mert bármikor, bárkivel megeshet(!) hanem az, hogy ki játszik arra rá. 24L

2010. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

könnyű mondani, de szerintem hagyd mindkettőt..nemérdemled meg hogy szenvedj ilyenek miatt:):/

16/L

2010. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meg kell ölnöd mindkettőjüket, és a holdtölte utáni harmadik napon meg kell fürödnöd a vérükben. Csak így lelhet békét a lelked.
2010. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

felejtsd el.. kezdj új életet. másik haverral. és barátnővel. (:


20/L

2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!